Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

5530 XpressMusic skróty ikony

andrzej4864 02 Lut 2012 19:06 1376 2
 • 5530 XpressMusic skróty ikony

  #1
  Poziom 12  

  Witam Mam pytanie dotyczące ustawień skrótów w nokii 5530 XM na wielu zdjęciach tak jak na tym widać polożenie skrótów na dolnej części ekranu i u góry te większe i teraz pytanie jak je ustawić i co to za motyw w tej nokii na zdjęciu?
  5530 XpressMusic skróty ikony

  0 2
 • MagBoss
 • #2
  Poziom 20  

  Witam
  1. Menu/Ustawienia/Osobiste/Ekran Główny/Skróty <-- tam wybierasz sobie dolne skróty do aplikacji/zakładek (na obrazku są widoczne wiadomości, radio, szukaj i Facebook)
  2. Menu/Ustawienia/Osobiste/Ekran Główny/Ekran Główny <-- zaznaczasz "Pasek kontaktów" (to te górne ikonki skrótów) oraz "Skróty" (to te dolne ikonki skrótów) aby były one w ogóle widoczne na głównym ekranie.
  Aby dodać więcej ulubionych kontaktów (górne ikonki) do widoku głównego wciskasz po prostu "dodaj+" (warunkiem jest to, że masz kontakty zapisane w pamięci telefonu, ponieważ nie są widoczne w tej opcji kontakty z karty SIM) telefon zapyta także i o dodanie miniaturki zdjęcia, które możesz wybrać sobie np z galerii pod dodawany kontakt.

  Co do motywu to jest to prawdopodobnie najzwyklejszy "nokiowski" temat dla 5530xm w wersji BLACK-RED. Jeżeli takowego koloru Nokii nie posiadasz można byłoby pobawić się w zmianę "product code" przy użyciu oryginalnego kabla usb do transmisji danych a po tym - wgranie przez Nokia Software Updater najnowszego oprogramowania do telefonu.

  Pozdrawiam.

  -1
 • #3
  Poziom 12  

  Dzięki za pomoc w ustawieniach.

  0