Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy to dobry wybór audio?

02 Lut 2012 22:45 1051 3
  • Poziom 7  
    Witam, jako, że jestem laikiem w tej dziedzinie, wolę zapytać o to was i mam nadzieję, że mi pomożecie..

Znalazłem u cioci sprzęt audio, który leży u niej bezużytecznie w piwnicy. Mam zamiar go od niej odkupić i zrobić sobie lepsze audio. Sprzęt to amplituner Onkyo HT-R340 z głośnikami 5.1 - link do tego sprzętu [LINK ]

Mam do was pytanie, czy ten sprzęt jest wystarczający, czy warto wymienić moje głośniki Creative Inspire P5800 5.1 na ten amplituner i głośniki? Chciałbym podłączyć wtedy to wszystko do komputera, w przyszłości może do telewizora. Nie było by z tym żadnych problemów? Zastanawiałem się również czy dałoby się podłączyć moje obecne głośniki do amplitunera, który będzie miał tamte głośniki, by miał ich 2x więcej, bo szkoda by głośniki 5.1 stały bez użyteczne..

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
    W razie czego moje GG to 9338526
    Pozdrawiam :D
  • Poziom 7  
    Mam też pytanko, czy dużo jest roboty z podłączaniem tych głośników do tego amplitunera? Czy poradzę sobie, bo z tego co widzę, nie jest tak jak w głośnikach komputerowych, a jakoś inaczej..
  • Poziom 21  
    Widzę, że nie przeczytałeś lekturki, którą Ci poleciłem. Poczytaj o dźwięku przestrzennym, a dowiesz się, że podłączanie na pałę jak najwięcej głośników nie ma najmniejszego sensu.