Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault scenic 1999 dti immo ,kluczyk rozsynchronizowany

03 Lut 2012 09:14 5910 5
  • Poziom 1  
    Na poczatek powitac wszystkich :)

Mam malutki problem ..wyjechalem sobie w nocy na przejazdzke ...zgasilem samochod i bydle juz nei chcialo zapalic kontrolka od immo mryga jak szalona
    zamek normalnie z pilota otwiera sie i zamyka ...przekopujac forum wyczytalem ze
    kluczyk rozsynchronizowal sie ...ale po opisach nie moge zakumac jak go zsynchronizowac czy mozna prosic o opisanie synchronizacji metoda lopatologiczna.,.. ?:))

pzdr
  • Poziom 28  
    Masz rocznik 99 więc już po lifcie. Zostaje ci tylko ktoś kto ma specjalne urządzenie do i oczywiście pin kod.
  • Poziom 2  
    zbendul napisał:
    Na poczatek powitac wszystkich :)

Mam malutki problem ..wyjechalem sobie w nocy na przejazdzke ...zgasilem samochod i bydle juz nei chcialo zapalic kontrolka od immo mryga jak szalona
    zamek normalnie z pilota otwiera sie i zamyka ...przekopujac forum wyczytalem ze
    kluczyk rozsynchronizowal sie ...ale po opisach nie moge zakumac jak go zsynchronizowac czy mozna prosic o opisanie synchronizacji metoda lopatologiczna.,.. ?:))

pzdr

witam. dzisiaj stało mi się dokładnie to co tobie. jak poradziłeś sobie z tym problemem.
  • Poziom 1  
    Witam:)
    Mam taki sam problem w moim Scenicu - poszedlem rano wyciagnac cos z bagaznika i nie moglem otworzyc auta z pilota a czrwona dioda na desce rozdzielczej mruga jak szalona.Wymienilem baterie w karcie ale to nic nie pomoglo.
    Wiem ze juz byl opisywany ten problem ale do aut starszych rocznikow ja mam Senicka z 2006 r 1.6 w automacie przerobionego na gaz i nie mam typowego kluczyka jak w starszych wersjach tylko karte.Czy zasada dotyczaca synchronizacji jest taka sama?Czy rowniez po rozebraniu karty beda tam kody jak w przypadku starszych wersji?
    Bardzo prosze o pomoc.
  • Poziom 12  
    Miałem nie dawno ten sam problem
    Link
    niestety koledzy znający temat się obrażają zamiast podesłać jakaś lekturę na ten temat.
    Po analizie tematu (ilości osób z tym problemem)okazuje sie , że immo w tych modelach to totalny badziew. Tyle można nerwów stracić, że najprościej pozbyć się go raz na zawsze.
    Najlepiej poradzi sobie dobry elektronik z clipem.
    Mozna też samemu jednak lepiej nie dawać młodzieży gotowców niech studiują.
    Właścicielom tych pojazdów współczuje. Polecam usunięcie emulator. Lektura: Link
  • Poziom 28  
    Nie będzie tam żadnych kodów. W twoim przypadku może nie być to immo.
    Koledze powyżej sugerowałbym zaznajomienie się bliższe z elektronikiem o którym wspomina. Może się w końcu dowiesz , jak działa immobiliser , z jakich elementów się składa itd.