Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie telefonu do liveboxa bez kabla

03 Lut 2012 12:35 2591 4
 • Poziom 10  
  Witam
  Mam problem z podłączeniem telefonu. Przedłużyłem teraz umowę z tp i kazali mi podłączyć telefon stacjonarny do gniazda w livoboxie. Problem w tym, że komp znajduje się na parterze domu a telefon na piętrze. Czy są jakieś urządzenia umożliwiające podłączenie telefonu bezprzewodowo?
  Z góry dzięki za pomoc
  Pozdrawiam
  Piotrek
 • Poziom 21  
  Witam.
  Chyba że chodzi ci o połączenie z linią telefoniczną no chyba, że chcesz podłączyć telefon w celu korzystania z VOIP. Linii czy telefonu do liveboxa raczej nie podłączysz bezprzewodowo. Dlaczego nie podłączysz liveboxa do linii(telefonu) na piętrze i komputera bezprzewodowo?
  Pozdrawiam.
 • Poziom 10  
  Chciałem liveboxa mieć pod ręką, ale chyba najprościej i najtaniej będzie doposażyć kompa w kartę wifi. Rozumiem, że w prędkości nie będzie żadnej różnicy pomiędzy wifi a połączeniem kablem?
 • Poziom 21  
  Zdania są podzielone. Mnie się wydaje je jest minimalny spadek prędkości ale nie zauważalny przy normalnym użytkowana komputera. Oczywiście wszystko zależy od urządzeń użytych do podłączenia Internetu.
 • Poziom 28  
  Rozwiązaniem może być aparat telefoniczny bezprzewodowy. Baza aparatu przy liveboxie, a słuchawka gdzie chcesz. Trzeba by było nosić do bazy aby naładować słuchawkę, lub kupić aparat z dwoma słuchawkami i dwoma bazami ładującymi.