Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Husqvarna 440 nie wchodzi na wysokie obroty

mario19751 04 Feb 2012 07:21 14240 3
    mario19751
    Level 2  
    Witam.
    Jestem pierwszy raz na forum.
    Mam pytanie. Czy ktoś rozwiązał problem z tym, że pilarka Husqvarna 440 nie wchodzi na wysokie obroty ?
    User removed account
    User removed account  
    mario19751
    Level 2  
    Witam Rycho T
    Pierwszy raz naprawiałem ten model. Klient mówił, że był w kilku serwisach Husqvarny ale rozkładali ręce. Wiadomo, że nie ma rzeczy nie do zrobienia. Trochę poczytałem o waszych opiniach, trochę sam mam doświadczenia. Po kolei wykluczałem kolejne możliwości. Nawet, dla pewności, rozebrałem ją w mak, żeby pomierzyć dolną część tłoka i sprawdzić te kanały. Wszystko było ok.
    W końcu dotarłem do prawdy. Piła za każdym razem dobrze chodziła tylko przez chwilę, gdy był otwierany korek wlewu paliwa. Byłem "w domu." ODPOWIETRZNIK ZBIORNIKA. W serwisach go przedmuchiwali i chwilę było ok. A potem znowu to samo.
    Jak go rozebrałem i zobaczyłem jak jest zrobiony to nieporozumienie. Dmuchasz sprężąrą a tam prawie nic nie leci. Wyrzuciłem środek (te wkłady), założyłem wężyk z wkręconą śrubką jak w starszym Stihlu i jest super. Piła pracuje idealnie.

ps. jakie pilarki potrzebujesz ; mam tego trochę i mam dostęp do różnych klamotów
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account