Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Daewoo LT37-L2 i podłączenie hdmi

anetacass 04 Lut 2012 10:25 1234 2
  • #1 04 Lut 2012 10:25
    anetacass
    Poziom 2  

Witam.
    Wczoraj zakupiłam odbiornik HD Mini 2000 w oddziale Cyfrowego Polsatu. Odbiornik działa, sprawdzaliśmy go na kablu hdmi dołączonym do zestawu i wszystko było ok. Po przyjeździe do domu i podłączeniu go przez sam kabel hdmi telewizor pokazuje komunikat 'No signal'. Dodam, że laptop podłączany również pod wejście hdmi bez żadnych przystawek działa normalnie. Próbowałam zmienić kabel z zestawu na ten troszkę lepszy - ten, którego używam do podłączania laptopa. I nadal nic. Odbiornik działa z TV tylko przez złącze 'euro'. Po przetestowaniu różnych konfiguracji pojechałam oddać odbiornik, ponieważ byłam pewna, że to może on zawinił. Jednak po ponownym teście w sklepie zarówno, kabli jak i samego odbiornika wszystko działa.
    Zwracam się więc z prośbą o pomoc, może ktoś ma pomysł jak temu zaradzić i czy nie trzeba oddawać TV do fachowca? Dodam, że TV to Daewoo LT37-L2, a wszystkie inne sprzęty podłączone do hdmi działają ok.

0 2
  • #3 05 Lut 2012 10:50
    anetacass
    Poziom 2  

Ten tajemniczy laptop, to netbook HP. I tak. Działa bez problemu z każdym innym TV.

0