Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po wymianie lasera konsola ciężko odczytuję płyty i lubi się zaciąć.

mtaton 04 Lut 2012 22:27 1810 9
  • #1 04 Lut 2012 22:27
    mtaton
    Poziom 21  

Witam
    Dostałem dosyć dawno temu konsolę PS3 z uszkodzonym laserem. Wymieniłem go bez problemu po czym ucieszony testowałem gierki.
    Odpaliłem jako pierwszą COD MW2 od razu multiplayer gdzie konsola się zatnie w momencie pokazania wyników lub w menu. Później odpaliłem Battlefield BC2 i tutaj inny problem odpaliłem, PS3 pobrało aktualizacje po czym gra się zwiesiła. Resetuję konsolę i PS3 nie czyta płyty, świeci na niebiesko lecz nie pokazuję płyty na zakładce z grami. Po kolejnych 2 próbach wyskoczył błąd że płyta może być uszkodzona, brudna itd. Z grą Assassins mam też problem albo jej nie czyta, albo wyskoczy błąd, lub się zwiesi orazu po odpaleniu. I napęd w porównaniu do mojej 2 konsoli chodzi głośniej słychać co jakiś czas dziwny dźwięk krótki w momencie czytania płyty. Wszystkie gry są w stanie idealnym i na drugiej konsoli działają bez problemu. W czym może leżeć problem ? Laser kupiłem nowy nie używany, nie po demontażu.
    Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]

0 9
  • #2 05 Lut 2012 01:12
    RuNNerka
    Poziom 15  

Lipny laser, reklamuj go.

0
  • #3 05 Lut 2012 18:07
    ebry
    Poziom 30  

Podstaw kolejny laser, jeżeli nadal będzie tak samo i jest to PS3 fat, to masz logikę napędu do wymiany.

0
  • #4 05 Lut 2012 20:37
    mtaton
    Poziom 21  

No to czyli co mam kupić kolejny laser i sprawdzić ?. Tak jest to PS3 Fat.

0
  • #6 06 Lut 2012 00:54
    DJ_SEBAS_
    Poziom 12  

Racja, drugi laser powinien rozwiązać sprawę.

0
  • #7 06 Lut 2012 02:04
    mtaton
    Poziom 21  

To za szybko to się nie stanie. Obecnie nie mam środków żeby znowu wydać na laser. Ale no nic dzięki za pomoc i podpowiedzi.

0
  • #8 12 Lut 2012 14:08
    pulkownik
    Poziom 14  

Witam.

Mam podobny problem z PS3 Fat z tym, że płyty odczytuje, ale tylko przez kilka minut potem się zacina i słychać tylko cichutkie klikanie z napędu.
    Próbowałem zainstalować nową grę i instalowała się tylko do 40% potem ta sama sytuacja - klikanie i zwiecha.

Czy to jest wina lasera?

0
  • #10 15 Lut 2012 20:43
    mtaton
    Poziom 21  

Ja się dogadałem ze sprzedawcą na odesłanie lasera, zobaczymy co z tego wyniknie.

0
  Szukaj w 5mln produktów