Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-M9021SE wyświetlacz.

lucas-1991 05 Lut 2012 09:59 1158 2
  • #1 05 Lut 2012 09:59
    lucas-1991
    Poziom 2  

Witam. Mam takie radyjko jak w tytule ale mam z nim problem który uniemożliwia korzystanie.

A mianowicie nie działa wyświetlacz. Wszystko grało pamiętałem jak mam ustawione stacje.

Ale wyjąłem akumulator i wszystko się zresetowało i nie mam możliwości ponownie zaprogramować radia bez wyświetlacza. Czy ktoś może miał taki problem? Czy to może być wina taśmy łączącej wyświetlacz z radiem?

Radio wygląda tak:

http://www.youtube.com/watch?v=-_LOHiHhz3g

0 2
  • #2 05 Lut 2012 11:37
    msgow
    Poziom 27  

Witam
    Tak to może być wina taśmy. Trzeba wymontować i pod światło da się zobaczyć pęknięcie bądź użyć miernika z testem ciągłości .
    Pozdrawiam.

0
  • #3 05 Lut 2012 18:18
    lucas-1991
    Poziom 2  

I zaraz chyba tak zrobię. Ale trochę boje się to rozbierać bo przedni panel jest ruchomy i żeby to później chodziło jak należy:)

Dodano po 2 [minuty]:

A zna ktoś może stronę głównie z częściami car audio? Bo szukałem na allegro ale nie ma czegoś takiego... Nie mam pojęcia gdzie z tym iść. Znam paru gości którzy naprawiają radia telewizory tylko nie wiem czy sobie akurat z tym poradzą...

Dodano po 2 [godziny] 4 [minuty]:

Jednak nie bede tego ruszal... za duzo tam sprezyn pozniej tego nie zloze:) znalazlem jakies tasmy na stronkach ale oznaczone sa tylko numerem katalogowym i nie wiem ktora to:)

0
  Szukaj w 5mln produktów