Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stacja Lutownicza BGA do 30tys.

05 Feb 2012 10:01 2494 6
  • Level 14  
    Jest to nowy model, więc raczej trudno będzie znaleźć osoby które pracowały na tej stacji. W razie pytań odnośnie działania służę pomocą. Można też przyjechać i przetestować ją u nas w Skoczowie
  • Level 14  
    A tak z pana doświadczenia jakieś sprawdzone stacje do tej kwoty poleciłby pan. Czy lepiej dołożyć jeszcze parę tys. i kupić coś lepszego
  • Level 14  
    Z racji że jest do zakup za nie małą kwotę polecał bym zobaczyć jak maszyna się sprawuje, takie oględziny powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Dokładając kilka tysięcy nie znajdzie Pan modelu dużo lepszego, takie z bardziej rozbudowaną automatyką to koszt często kilku krotnie większy niż 30k np ZM-R6821 czy ZM-R7000. Mamy doświadczenie z innymi produktami ZhuoMao jak i innych producentów i wiem że te sprzęty warte są swojej ceny są niezawodne, solidnie wykonane, praca na maszynie jest prosta a naprawy skuteczne.
  • Level 20  
    O szukałeś info o stacji REECO?
  • Level 22  
    REECO to zupełnie inny zestaw. Nie oferuje ani optyki, ani pneumatycznego podnoszenia elementów. Wszystko trzeba ręcznie. Wiem bo mam. Generalnie sprzęt jest ok jak się trafi na dobry egzemplarz, dobry podgrzewacz, niezła góra, solidny uchwyt i stojak. No i cena jest o prawie połowę niższa niż ZM-R6200.
    Jeżeli zaś chodzi o stację ZM to jest to raczej jedno zintegrowane urządzenie, do kupienia bezpośrednio w US za 5870 USD + cło + VAT lub u snopy właśnie :-) za parę złotych więcej, ale z 24-miesięczna gwarancją jakby co.

Pozdrawiam.
  • Level 14  
    Witam. Lekko odgrzewany temat. Od niedawna mam ZM-R6200 - chętnie poznam innych posiadaczy w celu wymiany doświadczeń, omówienia problemów i sukcesów. Jesli znajda się chetni to może nowy temat? Na pewno przyda się wymiana informacji. Pozdrawiam doktorT (GG 3369273)