Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Electrolux EWT-106511W - błąd EHI, 11 razy miga na czerwono START/PAUSE

W_R_C 05 Feb 2012 11:03 4994 9
    W_R_C
    Level 10  
    Witam,
    Mam taki problem - kupiłem nową pralkę Electrolux EWT-106511W, wykręciłem 3 śruby zabezpieczające, podłączyłem wodę i chciałem ją uruchomić. Po przekręceniu programatora na program piorący, w prawym dolnym rogu wyświetlacza zapala się napis EHI. Jednocześnie przycisk START/PAUSE miga 11 razy na czerwono i raz na zielono. Nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza to EHI. Proszę o pomoc. Dzęki
    W_R_C
    Level 10  
    Witam,
    Mam taki problem - kupiłem nową pralkę Electrolux EWT-106511W, wykręciłem 3 śruby zabezpieczające, podłączyłem wodę i chciałem ją uruchomić. Po przekręceniu programatora na program piorący, w prawym dolnym rogu wyświetlacza zapala się napis EHI. Jednocześnie przycisk START/PAUSE miga 11 razy na czerwono i raz na zielono. Nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza to EHI. Proszę o pomoc. Dzęki
    roboagd

Level 11  
    poprostu trzeba to wyresetować patrz instrukcja
    User removed account
    User removed account  
    W_R_C
    Level 10  
    Nie mam przecież wpływu na częstotliwość zasilania. Pralka podłączona jest pod napięcie 230V 50Hz. Myślę że to awaria jakiegoś modułu.
    movzx
    Level 39  
    W_R_C wrote:
    kupiłem nową pralkę
    Dzwoń po serwis :)
    W_R_C
    Level 10  
    To będzie raczej usterka płyty głównej, napięcie zasilania jest standartowe i nie mam na to wpływu (230V 50Hz). A co do zresetowania, w instrukcji nie ma żadnej informacji jak to zrobić.
    czolgista
    Level 27  
    movzx wrote:
    W_R_C wrote:
    kupiłem nową pralkę
    Dzwoń po serwis :)
    Dokładnie serwis samemu nie manipulować ,spróbuj resetować nie wiem czy w tym modelu ale niektóre mają układ -demo - który trzeba wykasować .
    W_R_C
    Level 10  
    Zamykam temat - do wymiany płyta główna