Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża Technics EH790 jako kino domowe

rosim 06 Lut 2012 12:28 3349 1
  • #1 06 Lut 2012 12:28
    rosim
    Poziom 15  

Witam, na początku małe wyjaśnienie - w zakresie kina domowego mam bardzo małą wiedzę.
    Mam zamiar kupić taki telewizor: http://www.ceneo.pl/...FUcTfAodPSwW4g..
    A teraz pytania - chciałbym wykorzystać wieżę technics EH 790 jako kino domowe. Z opisu wynika, że w KD działa w systemie dolby pro-logic. Kilka lat temu próbowałem ją jakoś uruchomić w KD, ale niestety mam stary odtwarzacz dvd philips 625, a tam jest tylko jedno wyjście Euro i 1xRCA stereo. Zastanwaiam sie nad jakimś tanim dvd z wejściem USB, może jakaś manta? Ale chodzi mi o to, aby wykorzystać efekty KD. Tył procesora dźwięku z technicsa tak wygląda jak na załączonym zdjęciu.
    Prosze o poradę co do odtwarzacza dvd i jak to wszystko podłączyć/ustawić, żeby wykorzystać efekty KD. Suba zewnętrznego nie zamierzam podłączać. Może ktoś używa tej wieży lub podobnej technicsa w KD? Jak sie to sprawuje? NIe myśle o zakupie nowego KD, tylko wykorzystaniu tego, co mam, a technicsa wykorzystuje ob ecnie tylko do słuchania myzyki w trybie 2.0.

Wieża Technics EH790 jako kino domowe

1 1
  • #2 12 Lut 2012 11:08
    H0TT
    Poziom 8  

W Twoim przypadku musisz nabyć odtwarzacz DVD z wbudowanymi dekoderami Dolby/DTS.

0