Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urwana kostka od lampy - jak podłączyć?

reco 06 Lut 2012 19:42 1774 7
  • #1 06 Lut 2012 19:42
    reco
    Poziom 9  

Witam, posiadam Hondę Civic Ufo. Zakupiłem ją po małym dzwonie i niestety była już częściowo rozebrana z uszkodzonych części, nie było m.in. lampy i kostki zasilającej. Zakupiłem kostkę na alledrogo , ale niestety nie zwróciłem uwagi na to że jest od modelu 2.2 diesel, a ja posiadam 1.8 benzyna i niestety ma inne kolory kabli. Mam 6 kabli od kostki i 6 kabli od instalacji. Po sprawdzeniu próbówką jak po kolei włączam światła pozycyjne, mijania i długie, to odnajduje 3 kable na których kolejno pojawia się prąd, 3 pozostałe są bez prądu. Po próbach podłączenia tych kabli pod zakupioną kostkę, to w lampie pozycyjna jest, mijania nie ma, a jak włączam długie, to zapala się mijania i żarzy się żarówka od długich świateł. Co jest nie tak. Czy to wina masy? jak dojść co z czym? lampy są zwykłe, nie xenon, kostka też od zwykłych, kierunek jest na oddzielnej kostce.

0 7
  • #3 06 Lut 2012 20:34
    reco
    Poziom 9  

milejow napisał:
    UFO przed czy po lifcie i która strona cię interesuje?

Przed liftem, lewa strona. Cz kostki są różne z lewej i prawej strony?

0
  • #5 06 Lut 2012 21:33
    reco
    Poziom 9  

milejow napisał:
    Kostki takie same, kolory różne.
    Żółty-mijanie-pin4
    Czerwony-drogowe-pin3
    Czerwony-pozycja-pin1
    Czarne-masy-pin5
    Jakoś nie widzę różnicy w kolorach kabli w dieslu i benzynie

i tak mi wychodzi na próbówce, a jaka jest różnica w kolorach między kostkami? Możliwe że mam prawa kostkę zamiast lewej? Czy wiesz jakie kolory odpowiadają za światła po prawej stronie.

0
  • #7 06 Lut 2012 22:45
    reco
    Poziom 9  

milejow napisał:
    Zielony-mijanie
    Biały-drogowe
    Czerwony-pozycja

Sorki że męczę, ale do tej kostki naprawdę cięzko się dostać i podglądnać, czy piny lewe kostki odpowiadają pinom prawej?

0
  • #8 07 Lut 2012 20:17
    reco
    Poziom 9  

[quote="reco"]

milejow napisał:
    Zielony-mijanie
    Biały-drogowe
    Czerwony-pozycja

kostka ogranięta, dzięki.

0
  Szukaj w 5mln produktów