Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe?

arenciusz 07 Lut 2012 21:55 3034 2
  • #1 07 Lut 2012 21:55
    arenciusz
    Poziom 9  

Wita! Chce podłączyć tuner Cabletech URZ0083 do monitora Samsung 2233BW i nie wiem czy będzie mi to działać mianowicie . Monitor LCD ma wyjście DVI-D a Tuner HDM-I. Czy stosując adapter HDMI (Męski) - DVI (żeński) wszystko bedzie hulało? W załącznikach foto specyfikacji tunera i Monitora. :arrow:
    Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe? Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe?Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe?Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe?

:arrow: Proszę o pomoc czy warto inwestować i w co Posiadam taki monitor i chce na nim odbierać telewizje cyfrowa a tunera jeszcze nie mam wiec dlatego to pytanie. czy to wszystko się nie będzie gryzło ? :?:

0 2
  • Pomocny post
    #2 07 Lut 2012 22:06
    romeok01
    Poziom 35  

Z tego co piszą na stronie Samsunga maksymalna rozdzielczość tego monitora to 1680 x 1050 , a ten tuner DVB-T ma rozdzielczość HD czyli 1920x1080 więc nie wyświetli obrazu na tym monitorze.

Trzeba sprawdzić w instrukcji obsługi do tunera DVB-T czy ma możliwośc zmiany rozdzielczości wyświetlanego obrazu z wyjścia HDMI na taką jaka obsługuje ten monitor.

Dżwięk z tunera wypuścisz sobie z wyjścia audio L R czincz do jakiegoś wzmacniacza albo głośników.

Poszukałem specyfikacji tego tunera i napisali wyjście HDMI
    576P/720P/1080i/1080P)

Tu jest instrukcja obsługi do tego tunera -> Link

Warto poczytać przed zakupem.

Monitor będzie działał na rozdzielczości 720p i niższej, czyli 1280×720.

Wystarczy kupić do tego dowolny kabel HDMI-DVI.

0
  • #3 07 Lut 2012 22:40
    arenciusz
    Poziom 9  

Faktycznie: :idea:

Podłączenie tunera Cabletech URZ0083 z monitorem Samsung 2233BW możliwe?

Myślisz ze wszystko będzie śmigać bez problemowo. Wystarczy ten adapter? (kabel)
    Dzieki za szybka odpowiedz.

Dodano po 1 [minuty]:

A jeszcze zapytam jakościowo to będzie dobra rozdzielczość czy coś tam będzie przycinało czy tym podobne?

Dodano po 3 [minuty]:

A i jeszcze jedno Mam kabel z monitorem DVI -DVI . Czyli wystarczy dokupić przejściówka czy lepiej. HDMI -DVI ? Czy bez znaczenia?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo