Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nabicie VIN w inne miejsce.

Pójdę boso 07 Lut 2012 22:42 1449 3
  • #1 07 Lut 2012 22:42
    Pójdę boso
    Poziom 20  

Witam, miałem spawane kielichy no i zaspawany jest numer VIN. Jedyny jest w bagażniku w miejscu koła zapasowego, ale jako, że mam zamiar umieścić tam butle z gazem, muszę mieć ten VIN w innym miejscu, rozumiecie, przeglądy itp, żeby przechodziło dalej legalnie. Gdzie z tym iść i ile $?

0 3
  • Pomocny post
    #2 07 Lut 2012 22:46
    Cowboy zagrabie
    Poziom 26  

Zarówno numery identyfikacyjne pojazdu, jak i zastępczą tabliczkę znamionową może umieścić na pojeździe diagnosta okręgowej stacji kontroli pojazdów.

0
  • #3 07 Lut 2012 23:54
    Pójdę boso
    Poziom 20  

W takim więc razie z rana podjadę i zapytam co i za ile. Miałem niedawno kolizję i gość szukał numeru VIN, powiedział, że ten w kole jest jedyny ostatni i mam go pilnować jak oka w głowie. Szukałem na temat nabijania w inne miejsce no ale sami zobaczcie co wyskoczy w googlach. Dlatego pytam tu.

0
  • #4 13 Lut 2012 23:58
    Pójdę boso
    Poziom 20  

Sprawa rozwiązana. Nie mam też tabliczki znamianowej czy jak to tam się mówi/piszę, ale na przeglądzie dostanę kwit do wydziału komunikacji aby wyrazili zgodę na nową tabliczkę. Zrobię przegląd i będzie ok. Numerów nie nabija się w inne miejsce. Tak mi to wytłumaczyli.

0