Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie SVHS Pomoc ,do Telewizora

ramzes9009 09 Lut 2012 15:45 713 1
  • #1 09 Lut 2012 15:45
    ramzes9009
    Poziom 7  

Witam,planuje zakup kabla SVHS -4 pinowy. Lecz mam stary komputer . 1,25Ghz.Chciałbym przelać obraz z komputera na telewizor -dokładnie z Dysku-moje DVD nie ma portu USB.Nie wiem czy opłaca się kupować kabel SVHS z końcówką euro,czy jak.Czy może istnieje opcja podłączenia dysku do DVD-za pomocą przejściówki chincz-USB ? Proszę o pomoc.

DVD -LG model DVX9800.
    Dyski to Samsung Story 1 Tb
    Samsung HD103UJ
    Telewizor Samsung-z kineskopem.

Czy da się coś z tym zrobić,by to ładnie działało ?jestem w tym zielony proszę o proste odpowiedzi.

edit: Może jest jeszcze inna lepsza opcja -oczywiście w jakiś nie bagatelnych kosztach. Ważne,by działał dźwięk +obraz.
    I takie jeszcze małe pytanko.Oprócz kabla SVHS -musze kupić : http://allegro.pl/redukcja-euro-svhs-3xrca-in-out-i2049694836.html + 2 chincz -które dadzą dźwięk-i musze je podłączyć do ? Komputera?
    Czytałem troszkę o tym,ale ciężko to rozumiałem.

0 1
  • #2 09 Lut 2012 17:46
    romeok01
    Poziom 35  

Cytat:
    Czy może istnieje opcja podłączenia dysku do DVD-za pomocą przejściówki chincz-USB ?

Większej bzdury dzisiaj jeszcze nie widziałem :D Tak się nie da :D

Napisz jaki to jest model telewizora i jaką masz kartę graficzną w komputerze, bo najlepiej będzie dysk podpiąc do komputera i wypuścić obraz z komputera na telewizor.

0