Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuje rom lub frimware do Mio spirit 680 ver.N275

ULISSES_OTIS 09 Feb 2012 19:30 3789 2
    ULISSES_OTIS
    Level 1  
    Witam.
    Poszukuje rom lub frimware do powyższej nawigacji. W urządzeniu przez przypadek zmieniłem plik appstartupsec.exe i niestety nawigacja nie uruchamia się, zatrzymuje się na ekranie startowym i nie komunikuje się z komputerem (brak możliwości przywrócenia pliku).
    Komputer wykrywa nawigację w menadżerze urządzeń jako "urządzenie pamięci masowej" ale nie pokazuje jako dysk.

rom wgrany: 600SERIES.U.R18.2232.STF.00456
    flash: samsung k9gag08u0m
    nawigacja posiada czytnik kart (próba wgrywania na kartę różnych plików autostartu zakończona niepowodzeniem - nie czyta ich)

Proszę o pomoc jak przywrócić ją do życia.
    mariusek
    Level 13  
    Może dyskusja nie toczyła się tu od ponad roku, ale pomoc do właśnie tej nawigacji znalazłem gdzieś na jakiejś włoskiej stronie. Ciężko było znaleźć coś konkretnego.

http://service.mio.com/M0100/F0110_DownLoad_F...77&Region=Rest%20of%20Europe&Language=English

Z tego adresu pobrałem program MioMore, on pobrał i zainstalował w pełni oprogramowanie do urządzenia.
    Nie, nie chodzi mi o odkopywanie tematów, czy zdobywanie punktów, ale może komuś pomoże ten link.
    koala106
    Level 39  
    Mio More Desktop nie pomoże w przypadku braku komunikacji z urządzeniem.
    Takie i inne urządzenia Mio naprawiam przez ponowne programowanie i dopiero po zaprogramowaniu można puścić odtworzenie z Mio More Desktop.