Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kompaktowa foto-drukarka Canon SELPHY CP810 z obsługą technologi PictBridge

piokrza 09 Lut 2012 19:54 1344 0
 • Kompaktowa foto-drukarka Canon SELPHY CP810 z obsługą technologi PictBridgeCanon planuje wprowadzić do sprzedaży swoją najnowszą drukarkę do zdjęć - model Selphy CP810. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że model ten posiada bardziej płaską i kompaktową obudowę niż jego bezpośredni poprzednik (SELPHY CP800). Urządzenie wyposażono w 2.7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD oraz ulepszoną funkcję Auto Image Optimizer, co ma w konsekwencji zwiększyć jakość wydruku.

  SELPHY CP810, dzięki wbudowanemu czytnikowi, może drukować zdjęcia bezpośrednio z kompatybilnych kart pamięci, aparatów PictBridge, kamer oraz pamięci USB typu flash, a także z telefonów komórkowych (poprzez port USB). Do pracy drukarki nie jest wymagane podłączenie do komputera.

  CP810 oferuje szereg opcji układu obrazu, w tym układ zdjęć ID, który ma umożliwić użytkownikowi wydruk szerokiej gamy zdjęć w standardowych i niestandardowych rozmiarach na jednym arkuszu papieru.

  Drukarka zdjęć Canon SELPHY CP810 zostanie wprowadzona na rynek w maju, a jej przewidywana cena będzie wynosić 99 funtów brytyjskich (około 158 dolarów amerykańskich).

  Źródło

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1413 postów o ocenie 143, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.