Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd

marekpl232 10 Feb 2012 17:27 3410 3
    marekpl232
    User under supervision
    Witam jak podłączyć terminal pod ten dysk?
    The Doors
    Level 17  
    W jakim celu? Z tymi dyskami pracuje się ata komendami...
    marekpl232
    User under supervision
    Założyłem kiedyś hasło na Xbox-a i nie mam już wsadu pamięci z konsoli,a tak orjentacyjnie pytając się ,bo robię też spis pinout-ów dysków do terminala, dysk maxtor 91303d6 ma na płytce pcb napisane z jednej i z drugiej strony napisane TXD i RXD jak z terminalem ,i bez niego(od razu od wtyczki linie txd i rxd) ,nic w Hyperterminalu nie uzyskuje żadnej odpowiedzi.
    Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd Maxtor HDD diamondmax plus 8 terminal hdd
    gsm_virus
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No ładnie, kolejny dość leciwy już model Mator'a
    Kolego marekpl232 tak jak już napisał The Doors , w tym dysku nie ma zaimplementowanej obsługi poprzez terminal... jakbyś poszukał na forum to byś wiedział że trochę innymi narzędziami programowymi się można posłużyć... no ale musiał byś poszukać, bo już wiele razy omawiano starsze modele owej marki dysków.
    Dodatkowo nieumiejętna obsługa może zniszczyć zapisy w SA (service area) owego dysku, co jeszcze bardziej może skomplikować sprawę!

marekpl232 wrote:
    Założyłem kiedyś hasło na Xbox-a
    Abstrahując od tematu... jak tylko będziesz poruszać temat usunięcia hasła, to będę zmuszony go zamknąć z powodu naruszenia istotnej kwestii... gdyż nie pomagamy na forum usuwać jakichkolwiek haseł !
    Zgodnie z regulaminem p. 4.1.1 oraz podwieszonym ogłoszeniem w tym dziale https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1118407.html
    Tak więc, pilnuj się :D