Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stx soundstation koszty wysyłki

jaro_21 25 Gru 2004 12:46 1218 5
  • #1 25 Gru 2004 12:46
    jaro_21
    Poziom 21  

Mam na oku jeden z głośników STX-a z nowej serii GDN-22-120-4-SS

http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=49

ten głośnik kosztuje 40 zł, a zlecenia detaliczne są realizowane od 50 zł więc będe musiał coś jeszcze dokupić np. tunel BR i terminal, kolce ale wtedy dojdzie koszt za opakowanie zbiorcze.

Chciałbym się dokładnie dowiedzieć ile będe musiał zaplacić za koszty przesyłki, czy to będzie poczta czy inna firma ?

Tak to wygląda w cenniku :

7. Minimalna kwota zamówienia to 50 zł brutto.
    8. W przypadku zakupu detalicznego, zamówiony towar dostarczy odbiorcy firma: MST MAREK STAWOWY, upoważniona do obsługi sprzedaży detalicznej w naszej firmie.
    9. W skład kwoty pobrania wchodzą następujące elementy: za towar, za przesyłkę, kilka złotych za przygotowanie do wysyłki oraz ewentualnie za opakowanie zbiorcze.
    10. Przykładowe ceny(uwzględniające powyższe elementy) za przeyłkę realizowaną przez Pocztą Polską: waga do 1kg=ok.15 zł, do 5 kg=ok.20 zł, do 10 kg=ok. 25 zł, do 20 kg=ok. 40 zł

głośnik waży 2100 g, a więc 20 zł + ?

Proszę żeby ktoś kto dokonywał zamówień w tej firmie udzielił mi informacji.

Sory za zawracanie d...py ale nie mam dużo kasy i każda złotówka się liczy a głośnik jest ponoć niezły jak na tą cene.

0 5
  • #2 09 Sty 2005 19:23
    Ziol3k
    Poziom 14  

Witam, mam taki sam problem, a widzialem ze kilku uzytkownikow tego forum pisalo, ze zamawialo juz glosniki ze www.stx.pl . Prosze o odpowiedz

0
  • #3 09 Sty 2005 21:11
    jaro_21
    Poziom 21  

koszty są dokładnie takie jak piszą w cenniku czyli za paczkę do 5 kg 20 zł
    zrobiłem prywatny wywiad

0
  • #4 10 Sty 2005 13:44
    Ziol3k
    Poziom 14  

a jezeli chodzi o te kilka dodatkowych złotych za przygotowanie do wysyłki oraz ewentualnie za opakowanie zbiorcze. Ile to jest ??

0
  • #5 10 Sty 2005 15:49
    jakubkrawiec
    Poziom 18  

Ja kupiłem:
    * kolumny główne A-1 2 szt.;
    * kolumnę centralną A-3;
    * głośnik GDN-32-150-4-SC;
    * 12 szt. kolców;
    * siatkę ochronnoą do głośnika 38 cm.;
    * 6 szt. uchwytów do siatki;
    Przesyłka kosztowała aż 131 zł. ! Było to wszystko w 4 paczkach, więc panowie z servisco policzyli sobie każdą paczkę osobno. Ważyło to poniżej 30 kg. Najgorsze było jednak to, że sprzedawca powiedział, że przezyłka to wydatek 50 - 60 zł.
    Skandal :( !

0
  • #6 10 Sty 2005 21:57
    Ziol3k
    Poziom 14  

Dzieki za odpowiedz, własnie chodzilo mi o taki przyklad - teraz juz wiem ze nie bede kupowal przez przesylke. W Krakowie maja jakiegos dilera, zadzwonie i sie zapytam jakie tam sa ceny,bo pewnie oni tez tam chca sobie zarobic. Jak bedzie cena w miare porownywalna z cena ze strony, to znajomy przy okazji mi przywiezie.
    Pozdrawiam Ziol3k

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo