Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

żelazko Philips GC4730 nie działa

triwet89 11 Lut 2012 16:49 7295 4
  • #1 11 Lut 2012 16:49
    triwet89
    Poziom 8  

Witam posiadam W.W model żelazka. Znalazłem na forum że jego spód można wyczyścić za pomocą soli na gazecie. Po kilku minutach czyszczenia fajnie zszedł bród w 98% ale pojawił się problem. Żelazko przestało działać tj. grzałka nie grzeje spodu jest zimne wyczyściłem pozostałość soli wcześniej. Prosze o pomoc. Co mam zrobić czy istnieje możliwość naprawienia domowym sposobem. Czy serwis pro.

1 4
  • Pomocny post
    #2 11 Lut 2012 18:34
    arkadiustr
    Poziom 15  

Do sprawdzenia: Przewód, grzalka, termostat. Ja osobiście w podobnym Philipsie mialem problem z zaśniedzialymi stykami termostatu.

3
  • #3 11 Lut 2012 18:47
    triwet89
    Poziom 8  

ok tylko że 5 minut przed czyszczeniem prasowałem mogła sól zaszkodzić?
    I jak je rozebrać czy grzałki są dobre bo boje się że plastki połamie czy poprostu delikatnie z czuciem odciągać go delikatnie ??

0
  • Pomocny post
    #4 11 Lut 2012 18:57
    arkadiustr
    Poziom 15  

Może to być zbieg okoliczności. Obejrzyj jeszcze wcześniej przewód w okolicy wtyczki i żelazka (czy nie jest "zbyt" wiotki). Co do rozbiórki to przyjrzyj się uważnie czy niema zaślepek zaslaniających wkręty. Ja mam nieco inny model.

0
  • #5 11 Lut 2012 19:38
    triwet89
    Poziom 8  

dzięki za podpowiedź z grałką i termostatem wziełem jeszcze do znajomego i kompresor uruchomiłem z końcówką do malowania z ustawieniem punktowym podmuchałem w otwory i działa
    Temat do zamknięcia

3