Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik pieca olejowego Gasdom

12 Lut 2012 12:30 2334 2
  • Poziom 10  
    Mam problem ze sterownikiem pieca olejowego firmy GASDOM. Po włączeniu zasilania palnik startuje, ale pracuje tylko na ręcznym po przełączeniu na automatyczne sterowanie pracuje tylko pompa CWU, po nagrzaniu zasobnika pompa CWU wyłącza sie, a pompa CW się nie uruchamia. Sterownik pokojowy jest sprawny sprawdzony podłączenie też, a po przełączeniu na sterowanie ręczne czyli bez euro stara pompa od CO uruchamia sie i podczas pracy pompy kontrolki lato/zima i automatyczny/ręczny migają gdy pompa sie wyłącz to kontrolki świecą pełnym światłem. Pomocy może ktoś posiada schemat tego sterownika. Sterownik na zdjęciu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Sprawdź czy euroster na pewno zamyka obwód. Odłącz go a w jego miejsce daj mostek i sprawdź czy wystartuję.
  • Poziom 10  
    Mostek zamiast eurostara był wstawiony i nic się nie zmieniło. Pompa startuje tylko na ręcznym sterowaniu na automatycznym nie. Na sterowaniu ręcznym pompa CO pracuje tylko kontrolki migają w czasie pracy jak sie pompa wyłączy to przestają migać. Prawdopodobnie jest jakaś awaria sterownika a ja nie mam od niego schematu.