Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAKI PIEC CO Z PODAJNIKIEM 140M

12 Lut 2012 12:54 5146 5
  • Poziom 1  
    WITAM mam problem z wyborem pieca co z podajnikiem na paliwo stałe jaki piec .Kocioł z podajnikiem ślimakowym DRAGON 19..czy..TERMO ECO DUO 15 . MAM140M
    Czy morze ma ktoś coś lepszego ,prosił bym o pomoc

Proszę wyłączyć Caps Lock w tytule tematu
    mod - mirrzo
  • Poziom 2  
    Witam!
    Też zastanawiam się nad zakupem kotła DRAGON 19kw.
    W opisie wszystko wygląda pięknie tylko brak opini w internecie i boję się kupować w ciemno.
    Piec ma stal kotłową 6mm, możliwość wyboru palnika (mnie interesuje brucer) i sterownika.
    Podejżana jest tylko cena: 5300zł brutto + ewentualna dopłata za bardziej zaawansowany sterownik, w konkurencji takie piece kosztują dużo więcej.
    Jeżeli ktoś posiada taki kocioł to proszę o opinie.
  • Poziom 1  
    pytanie do Paul-123:
    czy uzyskałeś odpowiedź na Twoje pytanie (dot. kotła DRAGON)
    czy podjąłeś decyzję jaki kocioł kupić
  • Poziom 2  
    Nie znalazłem w internecie informacji na temat tego pieca dlatego postanowiłem kupić inny. Zdecydowałem się na piec Agregaat Maxi 19kw. Byłem w firmie i oglądałem. Firma nie duża ale kotły wyglądają bardzo solidnie z blachy kotłowej 6mm i można wybrać palnik i sterownik. Cena podobna do dragona. Czekam jeszcze z zakupem bo producent testuje sterownik z PID do tego kotła a taki mnie interesuje. Mówił że w ciągu trzech miesięcy będzie gotowy.
  • Poziom 1  
    Od 1207r posiadam piec "BIO WULKAN" producenta ze Sławkowa. Na początku był problem z ustawieniami sterownika, ale się nauczyłem i mam zero problemów i ciepełko w domu. POLECAM !!!

• Moderator na urlopie...
    mariantg napisał:
    Od 1207r posiadam piec "BIO WULKAN" producenta ze Sławkowa. Na początku był problem z ustawieniami sterownika, ale się nauczyłem i mam zero problemów i ciepełko w domu. POLECAM !!!

To jeszcze sprzed bitwy pod Grunwaldem... hmmm
    Też zatem polecam