Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Magnetowid poklatkowy Sanyo TLS-9024P

adi_al 26 Dec 2004 09:49 1431 2
    adi_al
    Level 18  
    Mam małą instalację:4 kamerki,quad i magnetowid Sanyo TLS-9024P.Instalacja ma pracować tylko przez 8 godzin dziennie.W magnetowidzie zaprogramowałem Timer i jest ok.Ale z tyłu są wyjścia i wejścia: ext timer in,warning out,tape end out,sw out,alarm in,alarm out,i zastanawiam się czy nie można by do nich podłączyc przekaźniczka i w momencie załączenia się magnetowidu w zapis jednocześnie załączać quad i kamery(zasilanie).Nie mam opisu funkcji tych wejść ani instrukcji z rozpisem opcji do programowania ich w menu a jest ich tam kilka.W fabrycznym ustawieniu tych opcji nie mam na tych wyjściach żadnych napięć ani zmian.Może ktoś mi cos doradzi lub ma jakiś opis który rozjaśni zagadnienie.Będę wdzięczny za pomoc.
    mily_swiety
    Level 12  
    .. cięzko będzie to zrealizowac bez ingerencji w elektronike ..... polecam zastosować sterownik sieciowy z programowanym czasem załączenia i wyłaczenia .... powinien rozwiązać problem .....
    wowerman
    Level 23  
    Witam.Niestety nie ma wyjscia timera tylko wejscie wiec nie da rady wysłąc informacji z magnetowidu ze sie właczył.Moznaby wyprowadzic jakis przekaznik sterowany z elektroniki vcr .Popieram zamontowanie czasowego włacznika na 230V.Pozdrawiam.