Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Złącze kabel-kabel do zasilania listew LED

michal.fita 13 Feb 2012 17:42 1668 3
    michal.fita
    Level 15  
    Czołem,

Nie jest to temat dedykowany optoelektronice, ale nie znalazłem forum, gdzie mógłby o to zapytać:

Poszukuję złącza kabel-kabel dwu pinowego, bardzo małych rozmiarów do prądów do 2.5A. Problem w tym, że tępe przeglądanie TME lub Distrelec'a nie prowadzi do żadnych sensownych znalezisk. Potrzebuję rady na wskazanie konkretnego modelu i producenta oraz - jeśli to możliwe - sprzedawcy w Polsce.

Monster oferuje:
    http://www.sklep.monster.pl/BEC-F-GN-2-PIN-PROSTY-Z-KABELKIEM-15cm%284,,40376%29.aspx

jednakże jest to zarobione na przewodach, a ja potrzebuję (!!!) zarobić sobie samodzielnie.

Grubość obudowy nie powinna przekraczać 4 mm, szerokość 12 mm.

Z góry dziękuję za poradę!

Do moderatora: Jeżeli jest na ten post lepsze forum, to z góry dziękuję za przeniesienie.
    marekzi
    Level 38  
    "Bardzo małych rozmiarów.... na prąd 2,5A" - raczej sprzeczność to jest.
    Nawet zakładając, że mówimy o napięciach bezpiecznych, możliwych do łączenia takimi złączami.
    Idź do sklepu z częściami, mają tam mnóstwo takich złącz męskich i żeńskich, coś dobierzesz, (np. wtyk-gniazdo do wentylatorów komputerowych, a również takie jak w twoim linku) )ale raczej nie na taki prąd.
    michal.fita
    Level 15  
    No dobrze, może być na mniejszy prąd, podłączę równolegle. Jednakże - w brew temu co piszesz - w sklepach złącz kabel-kabel specjalnie wyboru nie ma. A złącza wiatraczków PC są za duże.