Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic tx-p42s30e a strumieniowanie przez wifi

gumojadek 13 Feb 2012 18:58 4471 3
    gumojadek
    Level 1  
    Witam, jestem posiadaczem TV Viera jak w temacie.
    Chciałbym dokupić moduł wifi , podłączyć do sieci domowej.
    Nigdzie nie widziałem konkretnego modelu adaptera wifi do mojego modelu ale chyba DY-WL10 będzie odpowiedni.
    I tutaj jest moje pytania:
    - jest możliwość połączenia laptopa i telewizora podłączonych do jednego routera?
    - jest możliwość przesyłania filmów/muzyki w tej sieci?
    - jest możliwość przesyłania filmów fullHD z laptopa do telewizora?
    Mój laptop to dell m6600 Precision z kartą Intel Centrino Advanced-N 6250 AGN
    Pozdrawiam,
    Paweł
    woia1602
    Level 15  
    witam. Posiadam ten telewizor od 3 miesięcy i nie da się przesłać na niego nic. Przynajmniej ja nie umiem skoro tak. Można jedynie na TV oglądać fejsa czy słuchać muzy tudzież YT. U nie ruszyła żadna karta wifi więc mam po kablu podłączone. Telewizor za to wymiata jakością i ilością obsługiwanych formatów z USB. Podłączony mam dysk 1T.
    Pewnie nie pomogłem ale jestem informatykiem i nie ma możliwości przesyłania filmów na TV po sieci:(
    jaco777
    Level 24  
    Wchodzisz na stronę producenta i czytasz: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/T...cifications/7380063/index.html?trackInfo=true

Karta WiFi musi być dedykowana przez Panasonica, ale jest kilka sprawdzonych modeli które powinny też działać - trzeba intensywnie poszukać w Internecie.

TV nie ma też DLNA czyli oglądanie jakichkolwiek filmów po sieci odpada.

Tak jak napisał Woia1602, pozostaje USB.
    Wyszukiwarka i na wszystkie pytania sam byś znalazł odpowiedzi.
    matern
    Level 1  
    NETGEAR WNDA3100 Doskonale współpracuje z telewizorami Panasonic, szybkość transmisji, stabilność połączenia, zasięg, wszystko idealnie, i jest tańszy od karty Panasonica.