Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zelmer Supremo 13Z013, ekspres do kawy przepuszcza

kazik1234 13 Lut 2012 20:50 2486 0
    kazik1234
    Poziom 12  
    Dzień dobry koledzy.
    Próbowałem coś znaleźć na forum , ale nie ma podobnej usterki w/w ekspresie.
    Ekspres w trakcie parzenia kawy puszcza parę w okolicy głowicy, po wizytach w serwisie została wymieniona uszczelka w miejscu mocowania głowicy.Miało być ok, niestety.
    Po prezentacji w serwisie osoba tam pracująca, która wcześniej wymieniała uszczelkę zasugerowała ze kawa jest za drobno zmielona i to jest ta przyczyna, racja kawa grubiej mielona nie powoduje problemów.
    Kolejna sprawa kawa z saszetek (jest specjalne sitko), problem podobny jak przy kawie podobno za drobno zmielonej -puszcza parę, kawa specjalnie do ekspresów ciśnieniowych.
    Nadmienię, że w pierwszych 3 dniach działania było wszystko ok, teraz problem co jakiś czas się pojawia, a po serwisie z kawy robi się "błotko" wcześniej była całkiem sucha.
    Rozpisałem się, ale chciałbym dowiedzieć się czy to normalne, takie zachowanie- puszczanie pary i pozostawanie dużej ilości wody w kolbie z kawą, po zakończeniu parzenia, innych problemów nie zaobserwowałem kawa jak wyjdzie jest całkiem, całkiem? :)