Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie o Telewizor LCD THOMSON 32HT2253.

kuba302 14 Lut 2012 08:58 3215 2
  • #1 14 Lut 2012 08:58
    kuba302
    Poziom 8  

Witam wszystkich forumowiczy. Szukam taniego , a miarę dobrego telewizora lcd. Zwróciłem uwagę na model Thomsona j.w. Nie jestem ani audio ani wizjofilem, nie mam bardzo rozbudowanych wymagań sprzętowych. Ma po prostu nieźle wyglądać i tak samo odbierać ( najważniejszym kryterium dla mnie jest jego żywotność) . Koszt tego telewizora wynosi 940 zł. Mam pytanie , telewizor ten posiada zarówno tuner MPEG-4 jak i MPEG-2 . Jak rozumiem do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej wymagany jest ten pierwszy , czy tuner MPEG-2 znajduje w ogóle jakieś zastosowanie? Dzieki z góry za pomoc, bo w sprawie RTV jestem zielony jak wiosenna trawa.

Dodano po 51 [minuty]:

Jeszcze sobie pomyślałem , że dobrzy by było obejrzeć na nim filmik przez usb ( ma gniazdo i niby odtwarza ale ..?). Domyślam się że marka Thomson nie jest wiodącą na rynku, ale może ogólnie coś podrzucicie na ich temat. Stare Thomsony działały super przez wiele, wiele lat czy obecnie tej marce można zaufać czy też " zeszła na psy " ?

• #2 18 Lut 2012 17:50
    mklp0o
    Poziom 1  

Też szukam informacji o tym TV. Jest teraz dostepny w Media Expert za 989. Myslę go kupić bo ma MPG -4 i USB. Ale opinii o nim nie ma...

• #3 22 Cze 2012 12:43
    TECH.TCL
    Poziom 8  

Witam

jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dot. tego TV to proszę umieść je na forum. Wprowadzając ten model telewizora CCFL Slim Thomson położył duży nacisk na jakość obrazu oraz nowoczesny design (nie znam na rynku innych modeli CCFL w obudową Slim w tej kategorii).

Dodatkowo w standardzie masz złącze USB Multimedia. Najlepiej jednak abyś na miejscu w sklepie sam sprawdził działanie tego telewizora np. porównując go do konkurencyjnego (przy tym samym sygnale i warunkach otoczenia).

Pozdrawiam AT

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME