Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop nie wykrywa Nokii C7 w Nokia Suite

14 Lut 2012 10:25 2497 6
  • Poziom 2  
    Witam bardzo i prosze o pomoc. Moj laptop nie wykrywa Nokii C7 w Nokia Suite, przy podlaczeniu przez usb. Bluetooth laczy bez problemu. Kiedy w telefonie wybieram Mass storage i Media transfer, telefon sie podlancza, problem pojawia sie tylko w Nokia Suite. Juz odinstalowalem program, wyczyscilem CCleanerem i zainstalowalem ponownie, ale problemu nie rozwiazalem. Jakies pomysly co mam zrobic?
  • Poziom 17  
    Czy telefon jest wykrywany w menagerze urządzeń Windows?
    Spróbuj odinstalować również sterowniki do telefonu.
  • Poziom 2  
    W menadzerze urzadzen pokazuje sie w Wireless Communication Devices, Nokia C7-00 USB Phone Parent, ale pojawia sie tam takze zolty trojkacik, czyli cos jest nie teges. Odinstalowalem wszystko co dotyczylo Nokii, wyczyscilem CCleanerem i dalej jest tak samo.
  • Poziom 17  
    To podłącz telefon, usuń ten żółty trójkącik (odinstaluj sterownik), odłącz telefon, usuń i zainstaluj ponownie oprogramowanie i sterowniki do telefonu. Powinno zadziałać.
  • Poziom 2  
    Dzieki za rade. Zrobilem tak jak mowiles, ale pojawia sie problem z instalacja sterownika telefonu, czego nie zauwazalem wczesniej. Poprostu sterownik nie instaluje sie poprawnie. Zadzwonilbym na infolinie do Nokii, ale juz kiedys do nich dzwonilem i jakos specjalnie mi nie pomogli.
  • Poziom 17  
    Opisz jakoś dokładniej swój problem, daj może Screen Shota.
  • Poziom 18  
    Straszna jest taka cisza. :)

Mam taki sam problem/podobny.
    Nokia Suite wyłącza się po podłączeniu telefonu poprzez kabelek USB.
    Kilka razy przeinstalowałem sterowniki i sam program.
    Nie pomogło to wiele. A wręcz nic się nie poprawiło.
    Chyba czas zmienić telefon na inny model. ;)