Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor 46 cali do salonu

kamilq777 14 Feb 2012 12:03 3387 13
    kamilq777
    Level 13  
    Witam. Zamierzam kupić tv do salonu 46cali, tak do 2500tys. Chce zrobić przemeblowanie i potrzebny jest większy tv, obecnie mamy lg 32cale.

Nowy telewizor chce powiesić na ścianie i będzie oglądany z odległości 6-7 metrów.
    Wydaje mi się, że 46 cali będzie idealnie pasować.
    Chce, żeby miał on full hd, tuner mpeg4 i rozsądny pobór mocy.
    Zastanawiam się czy lcd czy led. Tu jest już kwestia ceny. Z góry dzięki za pomoc
    kamilq777
    Level 13  
    ok, jednak wybór już padł, tzn zastanawiam się pomiędzy Sony KDL46EX520 a tym samsungiem, który polecacie? Widziałem oba w sklepie w okolicy i nie wiem który wybrać. Sony bardziej do mnie przemawia, ze względu na markę,
    intenso
    Level 39  
    Jak chcesz przepłacić za firmę to już twoja sprawa,ale gdybyś rozebrał tego soniacza to zapewne byś się z dziwił jakiej firmy ma podzespoły,miałem blu ray Sony BDP S360 I JAK DO NIEGO ZAJRZAŁEM TO SIĘ ZDZIWIŁEM,oczywiście miał podzespoły samsunga,o tv sony było wspominane na forum ze mają podzespoły samsunga i nie warto przepłacać bo się płaci za firmę,ja mam UE 37D5500 i jestem z niego zadowolony,ten telewizor odtwarza praktycznie wszystkie formaty wideo oraz ma dekodery dźwięku DD i DTS CO JEST WIELKIM PLUSEM JAK DLA MNIE,i to tyle w małym skrócie, ale decyzja należy do ciebie.
    kamilq777
    Level 13  
    właśnie jest to, że się nie przepłaca. Cena tego sony jest nawet niższa od samsunga. Chodzi mi tu o jakość funkcje itp'

EDIT. Jednak wybór padł na Sony. Znajomy tam pracuje i go poleca. Dzieki za podpowiedzi. pozdrawiam
    intenso
    Level 39  
    Quote:
    Jednak wybór padł na Sony. Znajomy tam pracuje i go poleca. Dzieki za podpowiedzi. pozdrawiam

no to jak kolega pracuje w Sony i go poleca to tylko brać :D

Nie krzycz na forum/ Caps Lock!
    Proszę poprawić!
    PW
    [_P_]
    konio68
    Level 16  
    46" i 50Hz będzie pięknie smuzył.Do deko kiepskie skalowanie SD , kolega dobrze doradził :).
    kamilq777
    Level 13  
    intenso wrote:
    Quote:
    Jednak wybór padł na Sony. Znajomy tam pracuje i go poleca. Dzieki za podpowiedzi. pozdrawiam

NO TO JAK KOLEGA PRACUJE W SONY I GO POLECA TO TYLKO BRAĆ :D

a zle to napisalem;d znajomy pracuje w sklepie i poleca telewizor sony;D
    intenso
    Level 39  
    Nie no wszystko w porządku to twój tv ,twój wybór i nic mi do tego.Pozdrawiam
    User removed account
    Level 1  
    Mylagos
    Level 19  
    Jeśli decydujesz się na Sony, to lepszym wyborem będzie EX720, bądź starszy EX500( ze względu właśnie na 100Hz).
    kamilq777
    Level 13  
    Niestety już nie będzie zmian, telewizor od wczoraj wisi na ścianie i jestem zadowolony. Obraz bardzo ładny, czysty nie mam póki co żadnych zastrzeżeń.
    Może i model EX720 lepszy ale droższy o prawie 1000zł. pozdrawiam