Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Bizhub C200 kasowanie przeglądu

14 Lut 2012 18:15 3521 5
  • Poziom 10  
    Witam kolegów posiadam kserokopiarkę jak w temacie wyświetliła mi komunikat o konieczności zrobienia przeglądu. Parę lat temu pracowałem jako serwisant więc sam jej zrobiłem konserwację ale mam problem ze skasowaniem tego komunikatu. proszę o wskazówki krok po kroku jak dokonać tej czynności Z góry dziękuję Jacek
  • Poziom 27  
    Pewnie jest hasło serwisowe założone i i tak nic nie zrobisz. Na tym forum mam nadzieję że się nie dowiesz jak wykasować kontrolkę przeglądu. Jeśli nie wiesz jak wejść w serwis i jak to wykasować to znaczy że nie znasz maszyny i nie powinieneś jej dotykać. Powoli kończą się czasy gdzie każdy znał się na wszystkim.
  • Poziom 28  
    Popieram kol.drebin samo skasowanie przeglądu to nie jest wszystko to jest kolor więc niestety trzeba zrobić coś jeszcze poza kasowaniem przeglądu bez wiedzy o tych maszynkach można sobie narobić troszkę problemów
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Hasło serwisowe akurat znam tylko potrzebuje info jak skasować te liczniki ,ale widzę że jest to problem bo najprościej napisać zgłoś się do serwisu myślałem że to forum jest po to aby się wspierać w kłopotach ze sprzętem
  • Poziom 18  
    Jak zajmowałeś się kiedyś serwisem to powinieneś sobie dać radę.
    Nie licz na to że ktoś rozsądny poda ci sekwencję kasowania przeglądu.
    Gwarancję pewnie masz a ona zobowiązuje do wykonywania przeglądów przez gwaranta.
    Kiedy zajmowałeś się naprawą to rozdawałeś na lewo i prawo informację jak klienci mają sobie przeglądy kasować?
  • Poziom 10  
    Gwarancji już nie mam oczywiście że takich informacji nie udziela się na prawo i lewo dlatego założyłem ten temat aby dostać wsparcie.