Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel vivaro 1,9 błąd czujnik ciśnienia doładowania

damcio1231 14 Feb 2012 22:28 19661 2
    damcio1231
    Level 12  
    witam objawy mam takie świecą spiralki od błędu zapisany błąd w pamięci jest taki jak w temacie błąd czujnik ciśnienia doładowania napęcie za wysokie autko w trybie awaryjnym . oprócz tego eger jest cały czas w pozycji 5% nic sie nie zmienia . dałem nowy i zonk dalej to samo . miał ktos podobny błąd . przypuszczam że jak usunę usterkę z tym czujnikiem to eger ożyje . a więc do rzeczy napięcie za wysokie to nie to samo co przerwa,zwarcie do masy, wiadomo to kabelki . czy może to być sam czujnik doładowania ? czy też coś w kompie mu siedzi nie dobrego i jak by ktos podpowiedział gdzie jest ten czujnik doładowania spr na kolektorze go nie ma mam takie dwa podciśnieniowe po prawej pod maską to to.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ten z dwoma to elektrozawór do turbiny, Cię nie obchodzi.

Gdzie jest? A no szukaj, czujnik ciśnienia jak sam widzisz, musi być tam gdzie jest ciśnienie w układzie dolotowym.

Za wysokie napięcie, to zmierz w wtyczce jakie ono jest, i szukaj jednak w instalacji.

Przy okazji:

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych.
    damcio1231
    Level 12  
    Super zmierz napięcie na czujniku ,na tym czujniku o który pytasz gdzie jest ? WWW dzieki

Dodano po 3 [godziny] 21 [minuty]:

witam dla wszystkich i kolegi powyrzej usterka usunięta ten czujnik na dwie rurki był zepsuty