Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Parrot MKi9200 aktualizacja oprogramowania

phonex 14 Feb 2012 23:38 10715 4
    phonex
    Level 18  
    witam, z racji kłopotów z nowymi telefonami chciałbym zaktualizowac soft w moim zestawie, mam program i plik, próbowałem poprzez utworzenie na karcie SD, jednak po włożeniu do parrota i wybraniu aktualizacji nie idzie dalej. Przedstawiciel napisał że aktualizuje się poprzez usb, ja nie miałem w komplecie kabelka, czy ma ktoś może rozpiskę wtyczki muzycznej (10 pinowej), konretnie chodzi mi o złącza 5v, gnd, D+, D-
    mrdread
    Level 11  
    Ja też Kiedyś szukałem schematu kabla Parrot Music Kable dla MKI 9100 i MKI9200.

Dla gniazda JACK i USB

USB

1 -GND
    4 -5V
    7 - Data
    8 - Data

JACK (słuchawkowe)
    1-GND
    5 - MIC1
    6 - MIC2

A tak to wygląda na rysunku.
    Parrot MKi9200 aktualizacja oprogramowania
    phonex
    Level 18  
    Co prawda kabelek oryginalny się znalazł, ale dziękuję Ci kolego za pomoc :)
    Oczywiście aktualizacja przez USB przebiegła bez problemu, mimo to z HTC Wildfire trochę kiepsko współpracuje, długo wczytuje książkę i często powoduje błędy krytyczne resetujące telefon
    Pawlot
    Level 10  
    W książce telefonicznej-> widok-> zaznacz "tylko kontakty z numerami telefonów"
    na pewno pomoże
    pepe_lodz
    Level 15  
    Witam
    A wie ktos jak mam zestaw z usa to jak zmienic soft na polski ? Bo wgranie softu na usa zawiesi centralke. Tylko jedna chyba firma w Polsce robi takie cos...