Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] wykrywacz metali PI z EP 8/2000 oraz inne projekty.

zygfryd.W 16 Lut 2012 10:05 1646 0
  • #1 16 Lut 2012 10:05
    zygfryd.W
    Poziom 20  

Witam dziś do sprzedania Wykrywacz metali z PE 8/2000 jest to wykrywacz typu PI kiedyś go składałem za młodu. ostatnio chciałem go uruchomić, coś tam stuka ale czy działa nie powiem, dokładam drugi rzadki tranzystor kp103ż w razie czego bo często ulegał uszkodzeniu, Wykrywacz sprzedaję jako uszkodzony gdyż nie wiem czy działa. Nadaje się świetnie do składania jego odpowiedniki są sprzedawane jako kity do montażu jabla i AVT plus kupna mojego jest taki że jest zmontowany, nawet jeżeli jest uszkodzony to łatwiej naprawić niż składać cały. Płytka od strony lutów w bardzo dobrym stanie.
    Dodatkowo w komplecie inne kity już zmontowane ale nie wiem czy sprawne, niektóre nie wiem nawet czy mają wszystkie elementy ale na części lub ponownego uruchomienia są w sam raz:) Młody elektronik sie ucieszy ja już za stary na to jestem.
    W skład zestawu wchodzi wykrywacz z PE, mini wykrywacz zmontowany kit, wzmacniacz na LM, nadajnik FM lub jak kto woli pluskwa, prawdopodobnie odbiornik CB (sprzedaje bez potencjometru ale każdy go chyba będzie mieć) , coś podłączanego pod LPT co to jest sam nie wiem:P, Wyświetlacz od jakiegoś telefonu w sam raz na przyszłą bardziej zaawansowaną konstrukcje.
    Do tego dodaje Cewke nawiniętą do wykrywacza.
    Biała płytka z wykrywacza gerber nie wchodzi w skład zestawu jest na zdjęciu ale na sprzedaż tylko bez elementów, od strony miedzi brak kilku krutkich połączeń, odcinki maks 0.5cm więc źle nie jest:P

Zdjęcia na mojej aukcji o numerze 2119365835

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).