Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson Ariva 120 HD Combo - Ferguson Ariva 210 HD Combo różnice

16 Feb 2012 11:21 6729 4
  • Level 34  
    Witam.
    Ponieważ obecnie zastanawiam się na opcją zakupu tunera do odbioru TV cyfrowej naziemnej, postanowiłem zakupić jednorazowo takie urządzenie, które zapewni mi możliwość współpracy także z sygnałem satelitarnym. Zalazłem takie urządzenia jak w tytule czyli;

Ferguson Ariva 120 HD Combo
    Ferguson Ariva 210 HD Combo

Ale nie mogę za bardzo wyłapać co różni te dwa urządzenia ( oczywiście poza ceną i numerem modelu na obudowie).Liczę na waszą pomoc koledzy bo oczy stracę a nie znajdę.Teoretycznie model z oznaczeniem 210 powinien mieć lepsze wyposażenie i możliwości , ale czy tak jest?
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 12  
    A 210 ma dodatkowo CI (obsługa CAM).
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 34  
    irekhq wrote:
    A może kolega coś więcej napisać ,co to za skrót CAM? Bo to CI to chyba na jakieś karty MPEG coś tam o tym czytałem! :cry: Ale CAM to mi się jedynie z kamerą kojarzy. :|
  • Helpful post
    Level 12  
    Novile wrote:
    irekhq wrote:
    A może kolega coś więcej napisać ,co to za skrót CAM? Bo to CI to chyba na jakieś karty MPEG coś tam o tym czytałem! :cry: Ale CAM to mi się jedynie z kamerą kojarzy. :|

Ariva 210 HD pod klapką posiada dwa gniazda:
    1 - CA - takie samo jak w modelu 120 z obsługą np. cyfry+, tnk itd.
    2 - slot CI (common interface), do którego można włożyć moduł cam jakiegoś operatora np. n/tnk na kartę , polsat prepaid, hd+ itd.
  • Level 34  
    Skoro nikt więcej nic nie dodaje to dziękuję koledze "irekhq" za informacje, przyjmuję to za jedyne różnice.