Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic NV - J35EE a NVJ35GG - różnice

27 Gru 2004 01:16 963 4
  • Poziom 25  
    Chciałbym zapytać o różnice między tymi dwoma wersjami magnetowidów.
    Z tego co zauważyłem to ten z końcówką EE jest wyprodukowany w Japonii, posiada przełącznik umożliwiający wybór foni (BG /OIRT) oraz klawisz umożliwiający wybór trybu nagrywania(SP/LP)
    Te z końcówką EG wyprodukowany jest w Niemczech - posiada tylko fonię BG, nie ma możliwości wyboru trybu nagrywania.
    Jaka jest wasza opinia na temat w/w magnetowidów mam na myśli głównie trwałość użytych elementów ( czy można się sugerować miejscem produkcji) czy są porównywalne?
    Posiadam takie 2 magnetowidy a ten z Niemiec jest w znacznie lepszej kondyncji - myślałem nad przełożeniem mechanizmu - tu pytanie - wydaje się że mechanizmy są identyczne.
    Czy gdy przełożę mechanizm do tego z LP to ten tryb będzie aktywny?
    Dodam że dyski wizyjne sa w obu identyczne.
    Proszę o opinie.
  • Poziom 24  
    Sadze., ze nie moga sie az tak roznic.Koncowe literki to tylko kosmetyka,natomiast reszta powinna byc zamienna.
  • Poziom 25  
    ok przełożyłem mechanizm i teraz mam taki objaw że po włączeniu dysk wizyjny od razu wiruje a na wyświetlaczu w miejscu zegara pojawiła się litera d.
    Nie reaguje na klawisz ON.
    Wszystkie elka w przetwornicy - wymienione.
  • Poziom 25  
    Oldboy - dziękuję Ci za pomoc i wyrozumiałość. Faktycznie chodziło o dew sensor. Widać ten drugi mechanizm musiał go posiadać i procek się do niego odwoływał.
    Zmostkowanie pinów od gniazda DEW sensor załatwiło sprawę i magnetowid ruszył jak burza.
    Jeszcze raz dziękuję -i pozdrawiam.
    Proszę o zamknięcie tematu.