Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra F 1995r X17DTL Wężyk podciśnienia(?)

16 Lut 2012 15:00 4067 3
  • Poziom 1  
    Witam serdecznie.
    Ostatnio jako kompletny nowicjusz zajrzałem pod maskę swojego samochodu, i moim oczom ukazał się przewód nie podłączony absolutnie nigdzie.
    Po krótkiej konsultacji z równie nieobeznanym kolegą, stwierdziliśmy, że jest to wężyk podciśnienia, ale miejsca gdzie powinien być podłączony po prostu nie widzę.
    Czy ktoś z Was mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć gdzie powinienem go podłączyć?
    Czym grozi jazda samochodem z taką usterką?

Załączam zdjęcia.

Astra F 1995r X17DTL Wężyk podciśnienia(?) Astra F 1995r X17DTL Wężyk podciśnienia(?)
  • Poziom 15  
    Ten wężyk jest od pompy wtryskowej chyba przelewowy .
  • Poziom 25  
    Wężyk do LDA powinien być podłączony do kolektora ssącego.
  • Poziom 1  
    Witam mam prosbe mój samochod nie spada z obrotow bo padlo mi podcisnienie chba to od ssania jest wie ktos czy to sie regeneruje czy trzeba nowe i jak to wogóle sie nazywa jak bym chcial to kupic? jak recznie podciągne to obroty sa niskie a jak ponownie zapale to obroty sa jak by na ssaniu i z tego co widze to autko wiecej pali problem powstal podczas tegorocznych mrozów bardzo prosze o jakas podpowiedz:)

Dodano po 3 [minuty]:

silnik mam taki jak kolega na zdjeciu oczywiscie i ten modól widac na zdjeciu drugim na dole pod koncem tego wężyka po rawej stronie???