Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12

lopezlopez 16 Lut 2012 17:14 4585 0
    lopezlopez
    Poziom 9  
    Sprzedaje klocki ze swojego car audio. Wszelkie szczegóły:

Głośniki: Morel Tempo 6
    Zakupione w Białymstoku za kwotę 700zł obecnie głośniki te kosztują ok 750 zł.
    Głośniki na gwarancji do 2013-07-11 (karta gwarancyjna - foto)
    Stan BdB - używane 3 miesiące (dopiero co wygrzane)

Info producenta:
    Tempo 6 dwudrożny zestaw rozdzielny z serii Tempo. Morel proponuje ten zestaw osobom poszukującym dobrej jakości i konkurencyjnej ceny. Zestaw wykorzystuje niektóre z nowoczesnych technologii Morela oferuje entuzjastom car audio najlepsze brzmienie w swojej klasie.

Dane Techniczne:
    Rozmiar: 165 mm
    Moc RMS: 120 W
    Impedancja: 4 Ohm
    Skuteczność: 90 dB
    Pasmo przenoszenia: 40 - 22.000 Hz
    Głębokość montażowa: 62 mm
    Częstotliwość podziału: 3,8 kHz
    Cena za komplet (2 kanały)

Jak to gra ??
    Wybór audio... trudna sprawa co? Czy tweeter nie będzie za ostry? Czy brzmienie będzie mi odpowiadać? Te pytania nie dawały mi spać gdy wybierałem swoje klocki. Dodatkowo brak możliwości posłuchania przed zakupem danej konfiguracji i następne wątpliwości "Czy nie umoczę kasy?" Jako że budżet miałem ograniczony skupiłem się na
    CENA = JAKOŚĆ
    I wiesz co ? Udało mi się ;)
    Podłączone do Wzmacniacza Alpine MRV F300 i sterowane Alpine 9812RB graja bardzo czysto, dynamicznie i głośno. Bardzo wyraźna scena dźwiękowa, otaczająca nas z każdej strony. Po założeniu tego sprzętu każdą piosenkę poznawałem na nowo, niesamowita ilość szczegółów których nigdy nie słyszałem. Czułem się jak małe dziecko pierwszy raz bawiące się nowymi klockami ;) Głośniki cechują się naturalnością brzmienia, przy podłączeniu go do Alpine który z reguły ma dość ostre brzmienie, Morel pokazał pazurka. Dla mnie takie zestawienie było strzałem w 10. Morel delikatnie ostudził charakterystykę Alpine.
    Polecam taką konfigurację.

CENA 490zł + przesyłka

Wzmacniacz Alpine MRV F300 V12 + pełne okablowanie
    4 kanałowy z możliwością mostkowania

Wzmacniacz w stanie bdb w 100% sprawny, nie dłubany.
    Współpracował w systemie z takimi klockami jak Morel Tempo 6 oraz Alpine 9812RB.

Kable zakupione w firmie zajmującą się montażem car audio w Białymstoku, kompletowane a nie z paczki ! za kabelki oraz dodatki zapłaciłem 150 zł
    Jamo kupione w Sklepie Euro RTV AGD - cena 10m kabla to 80zł
    w sumie na kable + dodatki wydałem 230zł !

- 7 metrów kabla 10mm z obudową i bezpiecznikiem i zarobionymi końcówkami
    - 1,5metra 10mm na masę z zarobionymi końcówkami
    - 2x 5metrów Jamo 2,5mm - głośnikowe z zarobionymi końcówkami
    - RCA x2 5 metrów
    Cena samych kabelków

info producenta:
    Output Power (20Hz ~ 20kHz):
    4 x 30W @ 4 ohms (12.5V)
    4 x 50W @ 4 ohms (14.4V)
    4 x 40W @ 2 or 1 ohm (12.5V)
    4 x 60W @ 2 or 1 ohm (14.4V)
    2 x 80W @ 4 ohms bridged (12.5V)
    2 x 120W @ 4 ohms bridged (14.4V)

Jak to gra ??
    Morel Tempo 6 to głośniczki potrzebujące 120W Czy 50W na kanał wystarczy ? Czy zrobić mostek i wykorzystać 120W, osobiście leciałem na 50W i powiem wam że grało naprawdę dobrze. Do tego Gain ustawiony na minimum - czyli uzyskujemy najmniejsze zniekształcenia. Radio rozkręcone na pół regulatora i w aucie nie tylko słychać ale i czuć naprawdę konkretne brzmienie. Pamiętaj allegrowiczu - Lepsza dobra używka niż nowy bubel w tej samej cenie.
    Alpine to firma z tradycją, ich brzmienie jest dość ostre- techniczne. Raczej nie nadaje się do Hertz'a. Obie firmy o podobnych ostrych wysokich tonach połączone w jeden komplet mogą skutkować męczącym tweeterem. Sam to przerabiałem....
    Morel jest neutralny i według mnie perfekcyjnie zgrał się z Alpine ;)
    polecam konfigurację.
    Na innych aukcjach sprzedaje w/w głośniki! Zapraszam ;)

Cena: 340 zł + przesyłka

[Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12 [Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12 [Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12 [Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12 [Sprzedam] Głośniki Morel Tempo 6 Wzmacniacz/kable Alpine MRV F300 V12

Kontakt: 696 08 55 53
    Białystok - możliwy odbiór osobisty