Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ekspres saeco talea girp plus - wylewa wode

17 Feb 2012 11:14 6523 4
 • Level 1  
  Witam,
  mam dość duży problem z ekspresem seaco talea plus, mianowicie spod ekspresu leje się woda! ekspres mieli kawe, burczy, kawa się nie wychodzi, woda wylewa sie spod spodu... jednym słowem koszmar! ekspres jest kompletnie nowy. czy ktoś ma pomysł co z tym mozna zrobic?
  z góry dziekuję za pomoc

 • Level 16  
  Zapewne masz złamany zawór wylewu kawy. Jak wyjmiesz zaparzacz na ściance ekspresu w lewym górnym rogu powinien być taki wystający bolec zobacz czy przypadkiem jego końcówka nie została w bloku zaparzającym.
 • Level 9  
  maestro346,

  Sprawdź proszę czy uszczelka przy samym pojemniku na wodę, w miejscu gdzie styka się on z dalsza częścią obiegu w ekspresie nie jest pęknięta lub podwinięta. Znajduje się ona wewnątrz czarnego elementu wystającego ze zbiornika.
  Czasem może się ona zablokować, co powoduje wyciek.
  Jeżeli uszczelka jest na swoim miejscu, problem wynika z nieszczelności obiegu wody w samym ekspresie na linii zawór doprowadzający wodę - blok zaparzający.
  W takim wypadku zalecam wizytę w którymś z naszych autoryzowanych punktów serwisowych w celu dokładnego zbadania przyczyny problemu.
  Jeżeli nie posiadasz aktualnej listy punktów serwisowych, mogę ją oczywiście udostępnić droga e-mailową. W tym celu proszę o kontakt na adres podany poniżej.

  Pozdrawiam,

  Pomoc Techniczna Philips
  ------------------------------
  pomoc.techniczna(malpa)philips.com
 • Level 10  
  To chyba jakaś przypadłość tych ekspresów, miałem ten sam przypadek,ciekło z niego jak ze świniaka więc wylądował w serwisie, naprawili, zapłaciłem około 500 zł. Teraz nagle po odkamienianiu wyskoczył komunikat NIECZYNNE 52, maszyna zacięła się na GRZANIE W TOKU i ani w lewo ani w prawo, stoi. Niby sprzęt ładny ale awaryjny . Nastepny zakup będzie zdecydowanie DeLonghi
 • Level 1  
  W expresie x Small po zrobieniu kawy gdy jest płukanie A tłok podchodzi do góry to spod niego wylatuje woda. Co robić?