Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Wycena Laptop Pavilion DV6799EW

17 Feb 2012 13:44 1306 8
    User removed account
    User removed account  
    Atreyu Makiavel
    Level 34  
    Gdyby ktoś dawał 1400zł nie zastanawiałbym się na kolegi miejscu.
    User removed account
    User removed account  
    _haker_1
    Level 32  
    Za 1500zl mozna kupic NOWY laptop z lepszymi parametrami niz ten. Za 1500zl mozna kupic uzywke z i5+pozadna grafika. Ten dv pomijaja fakt ze jest z najczarniejszej serii laptopow w historii jest wart dobre 700zl, na czesci moze odrobine wiecej.
    User removed account
    User removed account  
    Atreyu Makiavel
    Level 34  
    Jak dla mnie sprawa jasna - sprzedawać się koledze nie opłaca, bo nie dostanie satysfakcjonujących pieniędzy. Temat wyczerpany.
    Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    _haker_1
    Level 32  
    rezasurmar wrote:
    Pomyliłeś 6799 z wcześniejszą wersją 6000, która nie miała jeszcze klejonych układów GPU i mostka.
    Domyślam się, że to już dziad w stosunku do nowych. Dlatego się chciałem dowiedzieć czy warto sprzedawać, jak bym miał dostać za niego 700zł, to już bym wolał go dziecku oddać do zabawy.

Kolego DV6799EW jest oparty o wadliwa serie 8400m, czy sie psuly mniej czy bardziej nie wnika - seria jest jednak wciaz wadliwa.
    Laptop z T9300 i 8400M nie jest wart wiecej niz dobre 700zl - taka jest prawda koniec kropka. Za 1000zl mozna kupic T8600/GF9600 - zestaw wydajniejszy w grach z 10 razy. Za 1500zl mozna kupic i5 + GT540 wydajniejszy o 20 razy.
    Po prostu. Nie jestem zlosliwy ani nic, po prostu szkoda Twojego czasu na wystawianie w takich cenach, lepiej zostawic dziecku :-)
    User removed account
    User removed account