Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chcę kupić telefon Xperia Neo V. Opłaca się wgl??

DaViD98 17 Feb 2012 16:34 2951 6
    DaViD98
    Level 8  
    Witam. Chciałbym kupić telefon Xperia Neo V, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Ray, Xperia Arc. Który najlepszy??
    Mam do dyspozycji mało pieniędzy, lecz jednak kupie któryś z tych.
    Może jest taki telefon jak Xperia z marki HTC?? Zafascynowałem się HTC 7 Pro ale za drogi.
    Jakie polecacie i dlaczego akurat ten a nie inny?? Proszę o sugestie.
    Symbian odpada. Chce androida albo windows 7.
    wariato
    Level 43  
    Jaki masz maksymalny budżet na telefon ?
    MadZombie
    Level 14  
    Windows 7 jeszcze nie jest teraz zbyt dobrym wyborem. Jest słabo wspierany, ale w przyszłości mam nadzieje, że rozrośnie się i będzie konkurencją na rynku dla Androida czy iOS.
    Osobiście od SE podoba mi się jedynie xperia Arc. Świetna słuchawka z zadowalającym wyświetlaczem. Neo V nie chciałbym, bo jest zwyczajnie jak na nowoczesny smartfon gruby. A barwna oprawa niestety nie trzyma się długo. U kolegi po 2 tygodniach mogłem zauważyć wiele przetarć. Xperia mini i mini pro nie są zbyt wygodne do przeglądania Internetu, lecz ich rozmiary kuszą. W pro dodatkowo jest klawiatura qwerty, co jest plusem. Niestety z tego smartfonu nie da się wiele wyciągnąć.
    Jeżeli szukasz smartfonu od HTC w tym segmencie cenowym co najdroższy SE z twojej listy (xperia arc ~~1200zł? Nie jestem pewien do końca średniej ceny nowego urządzenia), to mogę śmiało polecić:

HTC 7 Mozart - Nowy 900zł Używany 700zł
    HTC 7 Trophy - Nowy 1000zł Używany 800zł
    HTC Desire Z - Nowy 1000zł Używany 800zł

Niestety nie mogę się na ich temat rozpisać, ponieważ w dłoni żadnego nie miałem. Mimo to chyba sam przerzucę się na jakiegoś HTC z win 7.
    DaViD98
    Level 8  
    Chce smartfona za 400 do 600 złotych. Ja lubie licytować na Allegro nowe telefony za gdzieś pół ceny więc podawajcie ceny do 1200 złotych bo telefon kupuje gdzieś w maju także ceny spadną. Głównie telefon będzie zastępował mi laptopa.
    Wytrzymała bateria, łatwy dostęp do neta, menedżer plików, winrar, flash player w necie ,dobry aparat i czysty dźwięk to rzeczy które potrzebuje. Jest taki?
    wariato
    Level 43  
    Zastanów się nad Nokią E7. Poza tym skoro w maju będziesz go kupował to jeszcze może się sporo zmienić. Może wejdą nowe modele, może budżet ci podrośnie.
    bajeczny88
    Level 26  
    W podanej kwocie raczej ciężko będzie sprostać wymaganiom postawionym przez Ciebie. Od 400 do 600 zł możesz wziąć pod uwagę np. Wildfire, Wildfire S, jeśli chodzi o Samsung to może S5830 ACE. Posiadają to co chcesz, jeśli chodzi o baterie to dzień, półtora przy normalnym użytkowaniu. W tego typu telefonach nie ma czegoś takiego jak wytrzymała bateria. Może trzymać krócej, albo dłużej, ale wszystkie oscylują w granicach 1 dnia.
    DaViD98
    Level 8  
    Musze dodać że chce telefonu jako komputer więc w jakim Htc lub samsung lub xperi czy noki jest winrar czy flash player? Może na każdym telefonie z androidem czy z windowsem w necie znajdzie się winrar? Proszę o odp i sugestie co polecacie dla mnie: windows 7 czy android?
    Mogę dodać że do pisania postów używam nic innego
    tylko telefon (Htc smart) ale ten nie ma androida i wifi i wgl.
    ekran potrzebny mi gdzieś od 2,7 do 3,7 cala