Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odkurzacz zelmer cobra II silent 1600W zepsuty wł/wył

danielo1994 17 Lut 2012 22:10 4843 3
  • #1 17 Lut 2012 22:10
    danielo1994
    Poziom 8  

Witam mam problem z włącznikiem bo zepsul mi się a odkurzacz nie jest na gwarancji i chcialbym to sam rozkręcić nie wiem jak się do tego dobrać?? wie ktoś? bardzo mi na tym zależy ponieważ odkurzacz w domu jest potrzebny codziennie

1 3
  • #2 17 Lut 2012 22:51
    1860150
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #3 17 Lut 2012 23:59
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD

Otwórz tę część odkurzacza, gdzie wkładasz worek. Wkręty będą w plastikowej pokrywie gdzie zakładasz filtr wlotowy. Po wykręceniu 4 wkrętów musisz wybić bolce łączące część silnikowa z częscia workowa, tzn. te zawiasy, na których otwiera sie pokrywa. Potem musisz wyjąć silnik i zwijacz, pamietaj o kolejności i zdjąć osłonę włacznika i zwijacza (tam gdzie naciskasz żeby włączyć, wyłączyć). Trzyma sie ona na 6 zatrzaskach tj, widoczne zaraz po zdjęciu pokrywy, która odkręciłeś na samym początku, po drugiej stronie mniej wiecej w tym samym miejscu oraz pod gumowymi osłonkami z symbolem włącznika i zwijacza. Potem pestka :)
    Ogólnie rzecz biorac z wymiana wyłacznika jest duzo roboty, trzeba rozbebeszyć cały sprzet i jeżeli nie czujesz sie na siłach oddaj do zakładu naprawczego. koszt 20-30 zł (przynajmniej u mnie :) )
    pzdr

3
  • #4 18 Lut 2012 11:44
    danielo1994
    Poziom 8  

dziękuje :) Pozdrawiam

1