Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson dx3850 nie drukuje.

17 Lut 2012 22:58 1700 2
  • Poziom 8  
    Witam.

Dostałem drukarkę łączy się bez problemu z komputerem i skanuje lecz nie chce drukować kupiłem nowe tusze oraz próbowałem czyszczenia głowic jednak nic nie przyniosło rezultatu więc sprawdziłem w czym tkwi problem i nie znalazłem nic niepokojącego oprócz części którą załączam na obrazku. według mnie powinna być w całości a tam jest w dwóch częściach.

Ile może kosztować taka cześć i gdzie można ją dostać ? Czy to na pewno ta usterka i nie da się tego jakoś naprawić ?

Pozdrawiam Dawid

Epson dx3850 nie drukuje. Epson dx3850 nie drukuje. Epson dx3850 nie drukuje.
  • Spec od drukarek
    Ta część to głowica i najwyraźniej się rozleciała. Zakup samej głowicy jest zupełnie nieopłacalny, zwłaszcza że to starszy model i o dość niskich parametrach. Można zaryzykować i kupić (np. na Allegro) identyczne używane, ale sprawne urządzenie, ale najlepiej zainwestować w nowy (nieużywany) nowszy model. Dodam, że w tych urządzeniach najczęściej zapychają się właśnie głowice, więc zakup identycznej z innym uszkodzeniem w celu przełożenia głowicy może nie być udany...
  • Poziom 8  
    ok rozumiem dziękuje za odpowiedź.

a więc jakie urządzenie polecacie ? Był bym za epsonem bo tuszę można bardzo tanio kupić

Czy tylko głowica z tego modelu będzie pasować czy z jakiegoś innego też ? jak tak to z jakiego ?