Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Epson Stylus SX130 nie drukuje

18 Lut 2012 10:11 6304 4
  • Poziom 1  
    Kupiłam wczoraj drukarkę. Wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją. ze skanowaniem nie ma problemu.
    Jednak gdy chce coś wydrukować drukarka niby pracuje, ale na kartce nie ma nic wypisane tak jakbym nie miała włożonych tuszów. Co robić?
  • Spec od drukarek
    A zdjęłaś zabezpieczenia z kartridży?
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem tyle że nie mogę również skanować. Dzwoniłam do serwisu powiedziano mi żebym włożyła i wyjęła kartridże bo najprawdopodobniej komp. ich nie odczytuje, jednak sprawdzałam i komp, je odczytuje. Kiedy włączam drukarkę jest zielone światełko power przez chwilę, a potem kartridże przeskakują w lewo potem wracają na swoje miejsce i w tej chwili włączają się czerwone światełka kartki i tuszy i wszystkie 3 zaczynają migać a w oknie pokazuje mi się błąd ogólny i mam wyjąć wszystko z drukarki wyłączyć i włączyć z powrotem, jednak to nic nie daje.
  • Spec od drukarek
    Jeśli po wyjęciu kartridży jest wciąż ten komunikat, to najrozsądniej będzie oddać drukarkę do serwisu.
  • Poziom 2  
    Tak najprawdopodobniej zrobię, tylko chciałabym się wcześniej upewnić że nie popełniłam jakiejś głupoty przy instalacji czy czymś innym.