Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dźwieku przez HDMI yamaha rx-v371

jotubyl 18 Lut 2012 15:35 1962 6
  • #1 18 Lut 2012 15:35
    jotubyl
    Poziom 8  

Mam problem wszystko grała puki kabel się nie rozłączył mam podłączonego laptopa z amplitunera przez HDMI z amplitunera potem wychodzi do telewizora wszystko pięknie działało do czasu. W Windowsie wykrywa że jest podłączony amplituner i plazma wzmacniacz też pokazuje połączenie niestety brak dźwieku i obrazu;/ sprawdzałem na innym kablu to samo.Windows na nowo wgrany to samo reset amplitunera też nie pomógł.

0 6
  • #2 18 Lut 2012 16:43
    miku210
    Poziom 26  

Pamiętałeś o ustawieniu w sterownikach dźwięku urządzenia HDMI jako domyślny odtwarzacz dźwięku?

0
  • #3 18 Lut 2012 16:54
    jotubyl
    Poziom 8  

Tak tak w laptopie jak się najedzie na głośnik to wskaźnik sygnału reaguje że wszytko gra w amplitunerze wykrywa podłączone hdmi tak samo jak telewizor wykrywa ze coś jest ale czarny ekran.

0
  • #4 18 Lut 2012 18:03
    miku210
    Poziom 26  

Pamiętałeś o ponownym uruchomieniu odtwarzacza po zmianie domyślnego urządzenia? W ustawieniach grafiki skonfigurowałeś TV i ekran laptopa na DualView lub Klonowanie?

0
  • #5 18 Lut 2012 18:13
    jotubyl
    Poziom 8  

Dalej niestety nic ale jedno co mnie ciekawi to ze teraz jak podłącze ampli to w Widnowsie wykrywa firme i model tak samo telewizor przedtem tak nie było:) bez sensu cały czas mi sie wydaje ze został zniszczony port hdmi ale wtedy chyba by nie czytało nic a tu są znaki życia

0
  • Pomocny post
    #6 18 Lut 2012 18:43
    miku210
    Poziom 26  

jotubyl napisał:
    bez sensu cały czas mi sie wydaje ze został zniszczony port hdmi ale wtedy chyba by nie czytało nic a tu są znaki życia

Zobacz na innym laptopie z portem HDMI czy działa poprawnie.

0
  • #7 18 Lut 2012 19:06
    jotubyl
    Poziom 8  

Właśnie teraz też na to wpadłem jedyne co mi pozostaje zdam relacje co i jak

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo