Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 Kombi 1999r. centralny zamek - swiatla awaryjne

18 Lut 2012 21:22 7303 7
  • Poziom 14  
    Cześć

Podłączyłem sobie niedawno sterownik centralnego zamka pod kable w drzwiach. Wszystko działa jak trzeba , ale ....

Podpowiedzcie mi proszę gdzie mam się podpiąć żeby podczas zamykania i otwierania drzwi kierunki dawały by mi znać o tym czy zamykam czy otwieram.

W starym Passacie nie miałem problemu bo wpiąłem się po prostu pod pompę pneumatyczna zamka.

Tu jest inaczej.

Bardzo proszę o pomoc i jakieś zdjęcia instruktażowe o ile to możliwe.
    Nie dawajcie mi schematów elektrycznych Passata bo mam ich sporo, ale nic mi nie pomogły w moim problemie.
  • IGE-XAO
  • Poziom 21  
    kabel czarno-biały i zielono-biały pod kolumna kierownicy idacy od dzwgni kierunków lub w progu od strony kierowcy. jak w kazdym vw
  • IGE-XAO
  • Poziom 10  
    Tak jak wyżej. Najprościej to rozkręć plastiki osłaniające kolumnę kierowniczą i podepnij się centralką pod kable od kierunkowskazów idące do manetki. Ja tak zrobiłem u siebie. Wszystko miga jak trzeba :D
  • Poziom 14  
    No to już jestem prawie w domu :) Rozumiem ze muszę wpiąć się poprzez diody prostownicze.
  • Poziom 21  
    tak diody sa konieczne jesli masz jeden kabel na wyjscie kierunków, ale to totalne podstawy. powinienes to wiedziec i nie pytac o takie rzeczy, bo ktos zaraz napisze ze zanizasz poziom forum
  • Poziom 14  
    No tak , to było nie potrzebne :) Idę zaraz podłączać kabelki.
    Dziękuję za porady
  • Poziom 11  
    Passat B5 Kombi 1999r. centralny zamek - swiatla awaryjne

przepraszam za odkopanie tematu ale mam nadzieje ze zarówno post jak i zdjęcie będzie pomocne (a chyba o to chodzi) dla osób które będą próbowały zrobić coś podobnego

kabel od sterownika został podłączony pod kable numer 2 i 3 na kostce od świateł awaryjnych z zastosowaniem diod (diody oczywiście będą przylutowane do kabli)

podobny temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=11098205
  • Poziom 14  
    Wpiolem sie pod kable wychodzace z kostki w kierownicy i wszytsko dziala