Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światła KTM EXC 300- jak zrobić??

20 Lut 2012 00:03 4278 5
  • Poziom 13  
    Witam, czy może mi ktoś poradzić jak zrobić światła w crossie KTM exc 300?? Chodzi mi głównie o te 2 wtyczki wychodzące ze startora. Tam jest prąd przemienny czy stały i o jakim napięciu?? Jak zrobić światła ze strony technicznej światełka do tego motocykla żebym na żarówkę miał 12V? Dodam, że nie mam w nim akumulatora, bo jest to model bez rozrusznika.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie "startora", tylko STATORA...
    Schemat do motocykla masz? Poszukaj, bo była instrukcja obsługi do ściągnięcia z pewnego gryzonia...
    Masz tam jakiekolwiek światła? Zrób zdjęcia cewkom i złączom. Czy elektryka w tym motocyklu nie jest jedynie do zapłonu ograniczona?
  • Poziom 13  
    Dzięki, manual fajny, dobrze mieć taki dokument w razie czego, ale proszę mi powiedzieć jak i czy mogę podłączyć regulator napięcia z np chińskiego crossa lub skutera? Mógłbym mi ktoś przesłać albo zrobić schemat podłączenia? Domyślam się, że w tych dwóch żółtych kablach jest duże napięci przemienne zmieniające wartości przy podwyższeniu obrotów silnika...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Masz manual, tam są schematy różnych wersji. Teraz musisz sprawdzić, czy posiadasz takie samo magneto, jak w wersji z oświetleniem i czego ci brakuje.
  • Poziom 13  
    Mam SEM-a... Tam muszę mieć jakiś specjalny kondesator i regler?? chodzi mi o to, żeby to świeciło bez akumulatora, bo nie ma na niego miejsca ;/ Może mi ktoś pomóc wyszczególnić co gdzie i jak?? Mam w STATORZE 2 kable żółte wolne i regulator taki jak na foto poniżej... Jak to pospinać?

https://obrazki.elektroda.pl/3230136900_1329847011.jpg