Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowinki w środkach transportu

StudentPP 20 Lut 2012 15:30 587 2
  • #1 20 Lut 2012 15:30
    StudentPP
    Poziom 2  

Witam.

Jestem w trakcie przygotowywania pracy o nowinkach elektronicznych, elektrotechnicznych w środkach transportu.
    Poszukuję jakichś źródeł, informacji, linków, adresów czegokolwiek gdzie mógłbym się czegoś dowiedzieć w takim temacie.

Pomyślałem że znajdzie się tu sporo osób które w mniejszym czy większym stopniu mogły by mi pomóc.

A zatem jeśli znasz lub słyszałeś o jakiejś nowince elektronicznej używanej w pojazdach (statek, pociąg, tramwaj, autobus, samochód, motor, rower) to prosiłbym o podzielenie się tą informacją :)
    Jakiego rodzaju nowinki mam na myśli? Chociażby zwykły system ABS. Czy nawet urządzenia do obsługi środków transportu wykorzystujące elektronikę.
    A być może ktoś z Was sam coś zaprojektował i chciałby się tym podzielić. Czekam na Waszą pomoc.
    StudentPP

0 2
  • #2 20 Lut 2012 15:59
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ale przecież są branżowe periodyki poświęcone problematyce transportu szynowego i drogowego. Są czasopisma o transporcie, motoryzacji, kolejnictwie... Tam znajdziesz wszelkie nowości, nowinki, trendy i kierunki rozwoju...

0
  • #3 20 Lut 2012 16:42
    StudentPP
    Poziom 2  

Wiem. Nie ograniczam się tylko i wyłącznie do tego forum. Zwyczajnie szukam wszelkich informacji w każdym miejscu.

0