Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HTC Sensation i Samsung Galaxy S II porównanie

20 Feb 2012 21:50 1164 1
  • Level 9  
    Witam i o zdrowie pytam.
    Ponieważ moja Nokia 5530 ma już trzy latka zastanawiam się nad czymś nowym.Nokia ma jeszcze ori nalepkę na ekranie więc znaczy że nie jest intensywnie używana(dzwonię,piszę smsy,często na necie przez wifi,cały czas w futerale w spodniach).Chodzi mi o to żeby aparat dożył jakiegoś leciwego wieku (coś koło 2 lata).Mam jakieś faworyty: HTC Sensation i Samsung Galaxy S II. Co powiecie o tych telefonach. W abo tyle samo mnie kosztują. Co polecicie?Nie chcę za pół roku ubijać operatora z naprawą chociaż tel bedzie miał ubezpieczenie od wszystkiego.Czekam na opinie od użytkowników owych telefonów a nie dane z sieciPozdrowiska!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 34  
    Sam musisz zdecydować co Ci bardziej pasuje, pod względem parametrów oba są mniejwięcej porównywalne. Główne różnica to metalowa obudowa HTC vs tandetny plastik Samsunga. Różnią też się wyświetlaczami, SGS 2 to super amoled, Sensation ma s-lcd, jednak o zdecydowanie większej rozdzielczości co przekłada się na wygode użytkowania. Ja wybrałem Sensation i jestem zadowolony.