Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40B554 - brak prawej strony obrazu

21 Lut 2012 09:48 2759 6
  • Poziom 11  
    Witam.
    Kupilem ostatnio LCD Samsung jak w temacie. Lewa strona obazu jest ok natomiast po prawej pionowe jasne paski. Znalazlem na plytce T-con uszkodzony uklad 8-pin niestety nie jestem w stanie odczytac zonaczen na nim (tylko ostatnie dwie cyfry -"22") Czy moglby ktos z was pomoc jezeli ma takowy T-con na stanie w identyfikacji tego ukladu??? Zalaczam fotke z zaznaczonym IC
    T-CON : V400H1-C05
    Pzdr
    Samsung LE40B554 - brak prawej strony obrazu

• Poziom 28  
    Podaj oznaczenia z T-Con. Pozdrawiam
    Przecież jest zdjęcie a symbol czytelny. [lamer.]
  • Poziom 11  
    Naprawde nikt nie ma tego Tcona??
    Dodam ze jestem na 90% pewien ze ostatnie cyfry to 822 czyli to moze byc AD822 lub ADS7822 pierwszy to wzmacniacz operacyjny a drugi to DAC wiec oba mi tam nie pasuja...
  • Poziom 20  
    Zanim wydasz kase na nowy t-con, sprawdz czy matryca nie zostala czasem zalana woda w trakcie mycia. Zamontowana jest do gory nogami i z takimi objawami to bym sie spodziewal wlasnie tego.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    W moim 32lg3000 winne były drivery a nie t-con też miałem pół obrazu pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Miałem taki przypadek w lg pół obrazu pionowe paski drugie pół ideał okazało się że winna była taśma z t-cona na listwę, chyba że jest już sprawdzona pod lupą ? Lub raczej szukałbym przyczyny tak jak napisał kolega wyżej. Układy na Tconie dają raczej inne objawy.
  • Poziom 10  
    Problem taki miałem w LG. Przyczyną były połączenia między bocznymi driverami a górą.. pozdrawiam