Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Serwis laptopów w Bydgoszczy

wsnap 21 Lut 2012 13:50 8881 21
  • #1 21 Lut 2012 13:50
    wsnap
    Poziom 7  

Witam.
    Może ktoś polecić sprawdzony serwis w Bydgoszczy? Muszę oddać mojego hp i zależy mi, aby dość szybko można było go naprawić (max tydzień czasu).
    Dzięki i pozdrawiam

0 21
  • #4 22 Lut 2012 10:31
    160101
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 10 Kwi 2012 07:43
    zyga4don
    Poziom 10  

w razie kłopotów z laptopami chętnie pomogę, prowadzę d.g. tel 781 068 007 dojeżdżam do klienta większość napraw staram się wykonywać "od ręki"

1
  • #8 07 Lis 2012 19:00
    jabollukas
    Poziom 1  

Ja dawałem laptopy do KOMJARu w Bydgoszczy. Usługi dla nich wykonuję niejaki FIX serwis elektoniczny Link. Widziałem, jak przywozili moje laptopiki. Wcześniej oddałem je do innych serwisów na niejaki reboling i po okresie 3 miesięcy, jak gwarancja się skończyła padły i byłem 600zł w plecy za dwa lapki. Natomiast oni wstawiają nowe układy jakieś begi czy coś takiego i już półtora roku działają moje cacuszka i nic się z nimi nie dzieje. Kierowałem do nich znajomych i też nie mieli żadnych problemów, tylko mają długie terminy realizacji.

Problem jest taki, że sam FIX nie wykonuje usług bezpośrednio, tylko przez ten KOMJAR. Może byłoby taniej, ale gdy dzwoniłem do nich, to kierowali mnie do tego komjaru.

0
  • #9 07 Lis 2012 19:39
    yang32
    Poziom 36  

Potwierdzam, ze Finaltech w Bydgoszczy to dobry serwis. Robią dobrze ,rzetelnie informują klienta co i jak. Współpracowałem z nimi kilka lat i o wykonywanych naprawach u nich złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam tam do kontaktu Panią Agatę, naprawdę kompetentna i fajna dziewczyna - wszystko załatwi jak potrzeba :)

0
  • #10 18 Mar 2013 09:31
    Lorraine
    Poziom 1  

Serwis na rynkowskiej jest też godny polecania. hda0, bezpłatnie sprawdzają co jest z komputerem i ceny nie są z kosmosu.

1
  • #11 25 Mar 2013 23:53
    karolcia12345i
    Poziom 1  

Cześć. A ja polecam OnService. Byłam w Focusie i dopiero co otwierali to stoisko, jakoś na początku marca. Dałam lapka po zalaniu. W ogóle nie działał. Inne serwisy mnie odesłały, bo nie wiedzieli co jest nie tak. Spisałam lapka na straty, a w Onservice nie dość że go naprawili w ekspresowym tempie, bo w 5 dni, to jeszcze nie skosili dużo. No i mają darmową wycenę, tzn. na następny dzień jak oddałam im lapka dzwonili ile co będzie kosztować i co się popsuło. Obsługa przemiła i kompetentna. Mój kumpel oddał im też sprzęt po upadku i naprawili tak jak mi w 5 dni i jeszcze zaproponowali dołożenie Ram-u i większego dysku w cenach hurtowych.
    Polecam to ich stronka z ulotki http://www.onservice.pl/

0
  • #12 05 Kwi 2013 09:53
    illectoris
    Poziom 1  

Lorraine napisał:
    Serwis na rynkowskiej jest też godny polecania. hda0, bezpłatnie sprawdzają co jest z komputerem i ceny nie są z kosmosu.

Racja, jak naprawiać laptopa to tylko w hda0.
    Ja z moimi dwoma lapkami zwiedziłem trochę serwisów w tym mieście i to jedyny serwis który mogę polecić znajomym z czystym sumieniem.
    Co prawda Onservice nie kojarzę, ale wątpię, żebym musiał iść do innego serwisu niż ten z rynkowskiej.

0
  • #13 12 Kwi 2013 22:41
    jarek89210
    Poziom 9  

Szczerze polecam nowo otwarty serwis - prolap na powstańców wielkopolskich 26.
    Mówią jak na prawdę wygląda sprawa, wstawiają nowe układy i dają gwarancje a poza tym szybko, bezproblemowo i w przyzwoitych cenach.
    tel 723592210

0
  • #14 12 Kwi 2013 23:23
    WitoW776
    Poziom 10  

Pozwolę sobie wyrazić odmienną opinię na temat firmy Finaltech. Jakiś czas temu wysłałem do nich laptopa po nieudanej aktualizacji bios-u. Przed naprawą zapewnienia były takie, że to drobiazg. Okazało się, że do tej kości bios nie mają odpowiedniej podstawki bo on ma nietypowy rozkład wyprowadzeń. Nie zaprogramują mi go i najlepiej jakbym sprzedał laptopa na części (to usłyszałem w rozmowie telefonicznej - rocznego laptopa wartego wtedy ok. 3000zł...).
    By było ciekawiej mimo mojej prośby nie dowiedziałem się gdzie na płycie w ogóle ten bios się znajduje i w której kości. Znalazłem go sam. Jak zacząłem pytać, okazało się, że używany przez tą firmę programator w ogóle nie programuje tych pamięci i żadna podstawka nic tu nie pomoże...
    Straciłem czas i pieniądze na wysyłkę. Laptop wrócił nienaprawiony. Wylutowałem sam kość biosu, a kolega z Elektrody zaprogramował mi ją za symboliczną opłatą. Po paru dniach laptop był sprawny.
    Uważam, że nie tak załatwia się sprawy i dla mnie ta firma wręcz się ośmieszyła...
    Wyprzedzając ewentualne riposty na dowód tego co napisałem nadal posiadam wszystkie maile i zapisy rozmów telefonicznych z firmą Finaltech.
    Oczywiście w ciągu 3 lat wiele się mogło zmienić i oby tak było, ale ocenę pozostawiam ewentualnym przyszłym klientom.
    Pozdrawiam!

1
  • #15 26 Kwi 2013 18:36
    gully
    Poziom 1  

O Finaltech też różnie słyszałem. Niektórzy zadowoleni, inni nie. Trudno wyczuć. Sam nie korzystałem z ich usług. W OnService byłem za namową kolegi. Mu naprawili zalanego lapka szybko i dość niedrogo. Co ważne uczciwie powiedzieli, że płytę mogą wymienić na nową albo reanimować, ale wtedy nie dadzą gwarancji. Wybrał reanimację i laptop działa miesiąc czasu jak nowy, choć uprzedzali, że za pół roku, rok może zacząć nawalać. Ja dałem im zewnetrzną kartę dźwiękową. Niestety okazało się, że część była niedostępna, poza tym opłacalność naprawy wątpliwa. Ale przyznać muszę, że szybkość działania mnie zaskoczyła.

0
  • #16 15 Gru 2013 23:43
    nabro
    Poziom 2  

Witam

Również polecam serwis laptopów Prolap, współpracujemy z nimi już od początku powstania tej firmy i naprawdę nie mieliśmy z nimi problemów a naprawy były realizowane zawsze na czas i fachowo w bardzo rozsądnej cenie. Poza tym chłopaki mają właściwe podejście do klienta.

Jak dla mnie nie muszę googlować innego serwisu :)

-2
  • #17 20 Mar 2014 15:02
    pam127a
    Poziom 10  

Ja swojego HP oddałem do Prolap, był to trzeci serwis, do którego się udałem i dopiero oni podjęli się naprawy. Ku mojemu zaskoczeniu już po dwóch dniach otrzymałem telefon od pana z Prolap z informacją, że komputer jest do odbioru. Cena naprawy była również miłym zaskoczeniem. Zdecydowanie polecam.

-1
  • #18 25 Mar 2014 12:52
    piotrusso1
    Poziom 1  

Witam.

Parę lat temu współpracowałem z FinalTech i myślałem, że lepszych nie ma. Na dzień dzisiejszy współpracuje z Prolap i okazuje się, że jednak są lepsi he he. A tak poważnie, co prawda od niedawna współpracujemy ale widzę olbrzymią różnice. Chłopaki mają wiedzę na wysokim poziomie, są konkretni i nie owijają w bawełnę. Czas realizacji zamówień bardzo szybki, ceny jak dla mnie bardzo przyzwoite, no i żadnych problemów, w każdej kwestii idzie się dogadać. Jeśli ktoś chce naprawić swojego lapka to osobiście polecam tą firmę.

-1
  • #19 25 Mar 2014 14:25
    monias227
    Poziom 11  

A korzystał ktoś z usług firmy Lapart w Bydgoszczy?

0
  • #20 26 Mar 2014 12:57
    skiller4
    Poziom 2  

Witam

Jeśli chodzi o Lapart na Morskiej to krążą różne opinie. Polecam za to inny serwis niedaleko - a mianowicie Prolap na Powstańców Wielkopolskich 26 na skrzyżowaniu z Jurasza. Działa już jakiś czas i na razie słyszałem same pozytywne opinie na jego temat. Przystępna cena, bardzo wysoka jakość, wyrządzą więcej dobrego niż złego z naprawianym komputerem ;)

0
  • #21 26 Kwi 2014 12:05
    Phonex1
    Poziom 12  

Polecam Serwis przy ul. Dworcowej 28 Serwis Elektroniki Użytkowej Laptopy, GSM, Komputery Stacjonarne itd. Tel: 795 401 401

0
  • #22 27 Kwi 2014 14:28
    cymbi
    Poziom 27  

Przestańcie uprawiać krypto reklamę. Jak Wy to ja też.
    Polecam cymbi.pl na M. Curie Skłodowskiej 84a. Super serwis, super ceny...
    Koledzy wstyd. Mi byłoby wstyd założyć konto specjalnie po to, żeby się reklamować. To świadczy tylko o waszym serwisie.

4